12. kolo, 27.10.2018 15:15 FK Baník Sokolov - ARSENAL ČESKÁ LÍPA, s.r.o. 4:0 (2:0)
FK Baník SokolovARSENAL ČESKÁ LÍPA, s.r.o.
Branky:24. Kraus Václav, 41. Stařík Pavel, 54. Pluhař Karel, 89. Pluhař Karel
Sestava:Makovec Lukáš - Koch František (45' Chlapec Tadeáš), Kraus Václav, Hašek Daniel, Stařík Pavel (58' Zbořil Petr) - Huňát Radim, Pluhař Karel - Pfortner Vít, Černý Štěpán (62' Fečo Filip), Švagr Adam (78' Lukeš Šimon) - Mlýnek Ondřej.

Trenér Petr Schneider: Celé utkání mělo podobný průběh. Soupeř se snažil hrát v bloku a po našich ztrátách nebo nepřesnostech vyrážel do rychlých protiútoků, které byly
nebezpečné a několikrát nás podržel brankář Makovec. V tomto utkání jsme si nevytvořili tolik možností ke skórování jako v předešlých domácích utkáních, ale byli jsme více produktivní. Celkově vítězství je zasloužené a teď se musíme připravit na závěr podzimní části.
Rozhodčí:Šlajs Jakub, Botoš Robert