11. kolo, 20.10.2018 12:30 FK Teplice "B" - FK Baník Sokolov 2:1
FK Teplice "B"FK Baník Sokolov
Branky:59. Cohla Tobiáš, 63. Bejček Martin (pen.)16. Huňat Radim
Sestava:Fiala Michal - Hašek Daniel (52. Koch František), Kraus Václav, Huňát Radim, Stařík Pavel - Stehlík Radim, Pluhař Karel (55. Zbořil Petr) - Pfortner Vít, Černý Štěpán (74. Chlapec Tadeáš), Mlýnek Ondřej - Surmaj Martin (65. Fečo Filip)

Trenér Petr Schneider:

„V Teplicích jsme sehráli vyrovnanou partii. Domácí měli častěji míč na kopačkách, my měli více brankových příležitostí. Nám se podařilo jít do vedení, když Huňat dorazil přímý volný kop Mlýnka. Nám se dařilo dobře se vracet a tak se domácí dostávali do zakončení pouze ze standardních situací. Druhý poločas na nás soupeř vletěl a my se dostali pod velký tlak. Díky dobré obranné práci se Teplice nedostávali do zakončení. V největším tlaku soupeře jsme mohli navýšit skóre, když po chybě v rozehrávce domácích šel náš hráč sám na bránu. Když už vypadalo, že tlak domácích přežijeme, tak jsme nepohlídali dlouhý míč za obranu a soupeř vyrovnal. Za 5 minut jsme propadli ve středu hřiště a domácí kopali penaltu, kterou proměnili. Poté od nás nastala hlušší pasáž utkání, kde jsme museli ze zdravotních důvodů střídat několik hráčů a na nějaký čas jsme vypadli z rytmu utkání. V posledních 10 minutách jsme se nadechli a šli za vyrovnáním, během této doby jsme si vytvořili 3 dobré příležitosti ke skórování. Bohužel jsme neproměnili ani jednu a tak vítězství zůstalo v Teplicích. Celkově sem s výkonem spokojený a kluky musím pochválit za přístup a předvedenou hrou v utkání."

Rozhodčí:Klupák Petr, Smrž Jan, Chiriac Lukáš