20. kolo, 06.04.2019 10:00 FK Baník Sokolov - Bohemians Praha 1905 B 2:3 (1:2)
FK Baník SokolovBohemians Praha 1905 B
Branky:45. Frič Josef, 56. Nedbalý Jakub 16. Štěpánek Filip, 33. Šumilov Ivan, 69. Štěpánek Filip
Sestava:

Svitok Pavel - Šoustek Ondřej (60. Steiner Sebastian), Rustler Jakub, Štrúbel Daniel (21.Kolář David), Procházka Daniel - Seidl Andreas (83. Novák Jiří), Frič Josef - Bílek Petr, Zedníček Jaroslav, Ptáček Tomáš - Podhajský Ondřej (46. Nedbalý Jakub)

Trenér Jiří Štěpán: Tentokrát jsme doma hostili jednoho z předních celků tabulky Bohemians Praha. O kvalitě soupeře jsme věděli a ten nám jí předváděl od začátku utkání. Soupeř byl lepší v kombinaci a v osobních soubojích. Po jednom takovém jsme v 16 minutě inkasovali první branku. Po individuální akci po naší levé straně přišel centr do vápna, kde se nám nepodařilo soupeře uhlídat a ve 33. minutě to bylo 0:2. Ve 44. minutě se nám podařilo zásluhou Friče korigovat výsledek a do šaten se šlo za stavu 1:2. Do druhého poločasu jsme vlezli úplně jinak. Začali jsme být více agresivní, což vedlo k tomu, že jsme maličko vyrovnali hru. V 56. minutě se po standartní situaci prosadil Nedbalý a vyrovnali jsme na 2:2. Od té chvíle jsme byli lepším týmem což trvalo cca 10 minut. Soupeř poté opět zlepšil pohyb a kombinaci a v 69. minutě dal branku na 2:3. My jsme na to už bohužel nedokázali reagovat, a proto z tohoto utkání nemáme ani bod. Za předvedenou hru hlavně v druhém poločase bych chtěl kluky pochválit a je to jedna z cest, kterou se musíme vydat v každém utkání.

Rozhodčí:Aubrecht Jan, Škarda Adam, Vu David