16. kolo, 09.03.2019 15:30 SK Ervěnice - Jirkov - FK Baník Sokolov 3:4 (1:0)
SK Ervěnice - JirkovFK Baník Sokolov
Branky:50. Zedníček, 52. Zedníček, 63. Procházka, 80. Podhajský
Sestava:Svitok Pavel - (45' Suchý Dominik), Novák Jiří, Štrúbel Daniel, Procházka Daniel - Zedníček Jaroslav, Seidl Andreas - Bílek Petr, (78' Link Martin), (30' Kilyk Rostislav) - Hron Matyáš.

Trenér Jiří Štěpán: Do zápasu jsme opět vstoupili aktivně a hned ve druhé minutě Kilyk nastřelil tyč a Bílek z následné dorážky netrefil odkrytou branku. Vytvářeli jsme si šance a však opět bez úspěšného zakončení. Po dvaceti minutách soupeř vyrovnal hru, byl lepší v osobních soubojích a mírně nás začal přehrávat. To vyústilo k tomu že v 37 minutě vstřelil branku. V poločase jsme si k tomuto průběhu něco řekli a v 50 minutě vyrovnali díky Zedníčkovi, který se hned dvě minuty po té prosadil znovu a vedli jsme 1:2. V té chvíli jsme na hřišti dominovali. O šest minut později, tedy v 58 minutě se individuálně prosadil Procházka a už to bylo 1:3. Situaci jsme si zkomplikovali v 65 minutě kdy soupeř z pokutového kopu snížil a následně jsme si dali vlastní branku a bylo to 3:3. Tento stav vydržel do 80 minuty, kdy krásnou střelou strhl vítězství na naší stranu Podhajský. V závěru jsme měli ještě velké štěstí, kdy v poslední vteřině soupeř nastřelil tyč.