21. kolo, 14.04.2019 12:15 FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň B 2:4 (1:2)
FK Baník SokolovFC Viktoria Plzeň B
Branky:29. Kavka Filip, 53. Šoustek Ondřej
Sestava:

Gembický Jan - Hašek Daniel, Kolář David, Šoustek Ondřej, Doležal Viktor (53. Stařík Pavel, 90. Kondelčík Vojtěch) - Huňát Radim (67. Kraus Václav), Friml Viktor - Peška Miroslav, Nedbalý Jakub (25. Stehlík Radim), Lokshin Nikita - Kavka Filip (84. Mlýnek Ondřej)

Marián Václavík: Proti silnému soupeři jsme museli pořád dotahovat náskok. Brzy jsme inkasovali gól a po našich nevyužitých příležitostech ke srovnání skóre udeřila Plzeň podruhé. Do poločasu se nám podařilo snížit na 1:2 Kavkou. Po změně stran Viktoriáni opět kombinovali a byli lepší na míči. My jsme byli nebezpeční ze standardních situací. V 57 minutě se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Pár minut na to plzeňští nešťastně nastřelili ruku našeho obránce ve vápně a z nařízené penalty šli opět do vedení. V závěru utkání jsme se snažili o vyrovnání, ale bohužel soupeř využil naší otevřené obrany a z rychlého brejku pojistil výhru čtvrtým gólem. Naši hráči bojovali až do konce, ale na lepšího soupeře jsme nestačili.