20. kolo, 07.04.2019 12:15 SK Senco Doubravka - FK Baník Sokolov 1:2 (1:2)
SK Senco DoubravkaFK Baník Sokolov
Branky:2. Planeta Šimon13. Lokshin Nikita, 25. Peška Miroslav
Sestava:

Kondelčík Vojtěch - Hašek Daniel, Kolář David, Kraus Václav, Doležal Viktor - Šoustek Ondřej, Friml Viktor - Peška Miroslav, Nedbalý Jakub (46. Huňát Radim), Lokshin Nikita - Surmaj Martin (46. Stařík Pavel)

Trenér Marián Václavík: Naše vítězství se nerodilo lehce. Hned v úvodu zápasu nás soupeř potrestal z rohového kopu. Na zadní tyči zakončoval zcela nehlídaný hráč. Na hráčích Senca bylo vidět, že nechtějí dát nic zadarmo a předváděnou hrou nám dělali starosti. Ve 13. minutě zařídil vyrovnání Lokshin , který důrazně napadal soupeře a pak se mu podařilo posunout míč přes vybíhajícího brankáře. Opět se nám nedařilo udržet míč na středu hřiště, špatně jsme reagovali na odražené míče a tím nás soupeř dostával pod tlak. Zkoušeli jsme soupeře překvapit rychlými výpady do ofenzivy. To se nám povedlo ve 25 minutě, kdy Peška.

Rozhodčí:Paták Viktor, Schneider Josef, Kašpar Zdeněk