19. kolo, 31.03.2019 12:15 FK Baník Sokolov - SK Kladno 1:0 (1:0)
FK Baník SokolovSK Kladno
Branky:22. Lokshin Nikita
Sestava:

Gembický Jan - Hašek Daniel (75' Falář Jakub), Kolář David, Stařík Pavel, Doležal Viktor (67' Kraus Václav) - Šoustek Ondřej (67' Friml Viktor), Huňát Radim - Peška Miroslav, Nedbalý Jakub, Lokshin Nikita (81' Kondelčík Vojtěch) - Surmaj Martin (90' Poupě Jiří)

Marián Václavík: V první půlce jsme soupeře přehrávali, dařila se nám kombinace a přechody do útoku po stranách hřiště. Měli jsme 4 gólové šance, ale podařilo se nám vstřelit jen jeden gól. Kladno neskládalo zbraně a ještě v prvním poločase měli dvě příležitosti k ohrožení naší branky. Ve druhé půlce Kladno zvýšilo tlak a bylo hodně cítit , že chtějí vyhrát. My jsme přestali běhat, neudrželi jsme míč na kopačkách a tím jsme soupeře posadili na koně. Když jsme přežili další vyložené šance soupeře a díky tomu, že si hráči  sáhli na samotné dno, dotáhli jsme zápas do vítězného konce. Hráčům patří pochvala za morální výkon.

Rozhodčí:Šmat David - Pachtová Michaela, Pešková Michaela.