17. kolo, 17.03.2019 13:15 FK Baník Sokolov - SK Dynamo Č. Budějovice B 1:2 (1:0)
FK Baník SokolovSK Dynamo Č. Budějovice B
Branky:

1' Kolář David

Sestava:

Kondelčík Vojtěch - Šoustek Ondřej, Kolář David, Kraus Václav, Doležal Viktor - Poupě Jiří, Friml Viktor - Peška Miroslav, Nedbalý Jakub, Lokshin Nikita - Stařík Pavel (24' Kavka Filip).

Trenér Marián Václavík: Celý zápas měl soupeř více ze hry , lépe držel míč a kombinoval. Přesto jsme měli od začátku zápasu pár slibných šancí ke skórování. První brejk Kavky se ještě nepodařilo zakončit na bránu a při dalším Peška jen těsně minul zadní tyč. Soupeřovi pokusy pochytal skvěle gólman Kondelčík. Po faulu na Kavku ve vápně jsme kopali penaltu, kterou proměnil Kolář. Do poločasu jsme vedení udrželi.
Po změně stran soupeř hrající s větrem v zádech stupňoval tlak. Kondelčík pochytal další gólové příležitosti. Pak se z levé strany soupeř dostal do vápna a z minimálního úhlu prostřelil brankáře. 1:1. Po neproměnění naších příležitostí, kdy šel z poloviny hřiště Nedbalý úplně sám na brankáře a vysoko přestřelil a Huňat z velkého vápna střílel jen do brankáře, udeřil soupeř! Z rohového kopu se po hlavičce míč odrazil od břevna a po dorážce, na kterou naše obrana nezareagovala, šlo Dynamo do vedení. A když ani z poslední šance, kterou měl na noze Kolář, nebylo nic, vezou si Budějovice domů všechny 3 body.

Rozhodčí: