25. kolo, 12.05.2019 12:15 FK Baník Sokolov - FK Motorlet Praha 2:3 (1:2)
FK Baník SokolovFK Motorlet Praha
Branky:20. Kavka, 49. Kavka
Sestava:

Chlapec Tadeáš (61. Hašek Daniel), Kolář David, Šoustek Ondřej, Doležal Viktor - Stehlík Radim (70. Černý Štěpán), Poupě Jiří, Lokshin Nikita – Peška Miroslav, Surmaj Martin (52. Pluhař Karel), Kavka Filip

Marián Václavík: Opět jsme hned na začátku utkání inkasovali do 5. minuty dva góly! První po překvapivé střele po zemi na první tyč z minimálního úhlu a druhou po nedůrazu našich hráčů ve vápně. Nechali jsme projet soupeře přes tři hráče a po vyražené střele jsme pozdě reagovali na dorážku. Pak jsme postupem času hru vyrovnávali a podařilo se nám snížit. Peška prošel s míčem z naší poloviny až na vápno soupeře, kde posunul míč Kavkovi a ten zakončoval k bližší tyči. 1:2 . Ve druhé půli jsme pokračovali ve zlepšené kombinační hře, oproti předchozím zápasům, a povedlo se nám donutit obranu k chybě, po které opět Kavka srovnával skóre na 2:2. Štěstí se ale nakonec přiklonilo k soupeři. Po našem brejku, kdy šel Stehlík sám na brankáře a neproměnil, udeřil opět Motorlet. Na propadlý míč za naši obranu naběhl útočník, jeho střelu z úhlu brankář vyrazil pouze na malé vápno před branku, kde už další dobíhající hráč neměl potíže s dopravením míče do sítě. 2:3. Z našeho závěrečného tlaku jsme vytěžili pouze nastřelení tyče a proto si soupeř odváží všechny body.