23. kolo, 28.04.2019 12:15 FK Baník Sokolov - SK Benešov 3:1 (2:1)
FK Baník SokolovSK Benešov
Branky:3. Peška, 6. Hašek, 73. Lokshin
Sestava:

Kondelčík Vojtěch - Hašek Daniel, Kolář David, Kraus Václav (57. Huňát Radim), Stařík Pavel (75. Gembický Jan) - Šoustek Ondřej, Friml Viktor – Peška Miroslav, Stehlík Radim, Lokshin Nikita - Surmaj Martin (67. Kavka Filip)

Marián Václavík: Na začátku zápasu jsme dobře kombinovali, soupeř se zatáhl na vlastní polovinu a zkoušel vycházet ze zabezpečené obrany. To se mu nepodařilo, protože jsme dali po pěkné akci brzký gól.  Hned po pár minutách jsme zahrávali rohový kop a Hašek zvyšoval na 2:0. Vypadalo to na snadné utkání, ale soupeř byl proti. Začal rychleji a výše napadat naše obránce a ti začali mít velké potíže. Už do desáté minuty Benešov z dorážky snižoval na 2:1. Naši hráči ztratili klid v rozehrávce a najednou jsme si nedokázali přihrát míč. Laciné chyby pouštěli soupeře do nebezpečných akcí, které i se štěstím likvidoval brankář Kondelčík. Druhý poločas jsme se opět zlepšili. Střídající hráči okysličili hru. Do vyložených šancí jsme se ale přesto nedostávali. I soupeř se dostal do nebezpečných akcí, hlavně při pomalých rozehrávkách našich obránců. Až v 72 minutě se nám konečně po centru Pešky z pravé strany podařilo pěkným gólem Lokshina na 3:1 pojistit vítězství. Pak už jsme zápas relativně v klidu dohráli. Sice jsme vyhráli, ale s předvedenou hrou spokojení být nemůžeme. Vyrobili jsme v tomto utkání moc chyb a nepřesností.