21. kolo, 13.04.2019 13:15 FK Jablonec - FK Baník Sokolov 1:2 , PK 3:4
FK JablonecFK Baník Sokolov
Branky:Mlýnek
Sestava:

Makovec Lukáš - Chlapec Tadeáš, Hašek Daniel, Kraus Václav, Stařík Pavel - Pluhař Karel (45. Zbořil Petr), Huňát Radim - Peška Miroslav (65. Fečo Filip), Černý Štěpán, Mlýnek Ondřej (75. Lukeš Šimon) - Kavka Filip (60. Podhajský Ondřej)

Petr Schneider: Od začátku se utkání hrálo ve velkém tempu. Obě mužstva napadala vysoko a zároveň se snažili o kombinační hru. Nám se povedlo dostat v prvním poločase do vedení. Po krásném centru Pešky se na zadní tyči prosadil Mlýnek. Měli jsme ještě několik náznaků, ale většinou nám chyběla přesnější finální přihrávka. Domácí měli několik zakončení ze střední vzdálenosti. V druhém poločase utkání pokračovalo ve stejném tempu. Domácím se podařilo vyrovnat, když jsme prohráli souboj uprostřed hřiště, následně se nám nepodařilo zachytiti náběh hráče po naší levý straně a ten v samostatném uniku vstřelil branku. My jsme mohli utkání strhnout na svoji stranu, ale nepodařilo se nám proměnit dvě dobré příležitosti. O výsledku rozhodli penalty, ve kterých jsme byli úspěšnější. Kluci za výkon zaslouží pochvalu. Jsme rádi, že se pomalu vracíme k výkonům z podzimu.

Rozhodčí: