20. kolo, 06.04.2019 12:15 FK Baník Sokolov - Bohemians Praha 1905 B 2:3
FK Baník SokolovBohemians Praha 1905 B
Branky: 65. Podhajský Ondřej, 67. Černý Štěpán2. Peterka Adam, 45. Kadlec Adam, 61. Temelkovski Filip
Sestava:

Fiala Michal - Chlapec Tadeáš, Hašek Daniel, Kraus Václav, Stařík Pavel (81' Fečo Filip) - Zbořil Petr (57' Podhajský Ondřej), Huňát Radim - Černý Štěpán, Pluhař Karel, Mlýnek Ondřej - Lokshin Nikita (65' Švagr Adam)

Trenér Petr Schneider: S těžkým soupeřem jsme odehráli vyrovnané utkání. Bohemce vyšel úvod a závěr prvního poločasu, kdy nám vstřelili dvě branky. V druhem poločase soupeř odskočil na tři branky a zdálo se být rozhodnutu. Nám se povedl rohový kop a dostali se zpět do utkání. Vzápětí chyboval brankář hostí a my se dostali do kontaktu. Závěr si Bohemka pohlídala a už nás nepustila k možnosti vyrovnat. S naším výkonem můžeme být spokojeni. Kluci se snažili plnit, co jsme chtěli. Jediné, co nás může mrzet, že jsme některé dobře rozehrané akce nedotáhli do lepšího zakončení.

Rozhodčí:Aubrecht Jan, Vu David, Škarda Adam