19. kolo, 30.03.2019 12:30 FK Litvínov - FK Baník Sokolov 2:3 (1:2)
FK LitvínovFK Baník Sokolov
Branky:36. Hamouz Jakub, 55. Dargaj Ladislav33. Huňat Radim, 37. Peška Miroslav, 68. Peška Miroslav
Sestava:

Fiala Michal - Zbořil Petr (73' Chlapec Tadeáš), Hašek Daniel, Kraus Václav, Stařík Pavel - Pluhař Karel, Huňát Radim - Peška Miroslav, Černý Štěpán, Mlýnek Ondřej - Surmaj Martin (67' Podhajský Ondřej)

Petr Schneider: V Litvínově jsme odehráli těžké utkání proti kvalitnímu soupeři. Zápas nenabídl moc pohledný fotbal. Na obou stranách bylo spousty chyb v individuální technice hráčů. Proto se místo pokusu o rozehrávku objevovali na obou stranách spíše dlouhé míče na soupeřovu polovinu a následný boj o ně. Utkání tak rozhodli individuální výkony některých našich hráčů. Můžeme být spokojeni ze ziskem tří bodů i když nám to úplně nejde fotbalově, tak nasazení a bojovnost hráčů je v pořádku.

Rozhodčí:Šimeček Libor - Hanzlík Michal.