22. kolo, 02.03.2019 13:15 FK Baník Sokolov - VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2:0 (1:0)
FK Baník SokolovVOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
Branky:

19. Zbořil, 49. Kavka

Sestava:

Fiala Michal - Pfortner Vít, Hašek Daniel, Kraus Václav, Stařík Pavel (82' Chlapec Tadeáš) - Huňát Radim (49' Pluhař Karel), Zbořil Petr - Švagr Adam (68' Fečo Filip), Černý Štěpán (64' Lukeš Šimon), Mlýnek Ondřej - Podhajský Ondřej (45' Kavka Filip)

Trenér Petr Schnieder:  V prvním poločase jsme odehráli povedených 35 minut, kdy jsme měli dobrý pohyb. Dařili se nám kombinace přes kraje hřiště a několikrát jsme se dostali k centu do vápna. Tam nám chyběl lepší výběr místa, abychom se dostali do více zakončení. Takhle se nám povedla gólová akce, kdy Mlýnek připravil míč pod sebe Zbořilovi a ten z první zakončil. Soupeř zahrozil v posledních minutách, kdy dvakrát nebezpečně vystřelil. Na začátku druhého poločasu se individuálně prosadil Kavka a zvýšil na 2:0. Druhý poločas už z naší strany nebyl povedený. Často jsme propadali ve středu hřiště, nezachytávali nabíhající hráče, prohrávali osobní souboje. Celkově jsme sehráli za poslední dobu nejtěžší utkání. Kluci to však zvládli a tak jsme úspěšně vstoupili do jarní části.

Rozhodčí:Nehasil - Godža, Tichota