27. kolo, 25.05.2019 13:15 ARSENAL ČESKÁ LÍPA, s.r.o. - FK Baník Sokolov 0:6
ARSENAL ČESKÁ LÍPA, s.r.o.FK Baník Sokolov
Branky:8. Peška Miroslav, 20. Peška Miroslav, 36. Pluhař Karel, 53. Peška Miroslav, 85. Makovec Lukáš, 86. Švagr Adam
Sestava:

Fiala Michal - Zbořil Petr, Hašek Daniel (75. Makovec Lukáš), Kraus Václav, Stařík Pavel - Pluhař Karel (45. Fečo Filip), Stehlík Radim (60. Friml Viktor) - Švagr Adam, Černý Štěpán, Mlýnek Ondřej - Peška Miroslav (60. Podhajský Ondřej)

Petr Schneider: Od úvodního hvizdu jsme diktovali tempo hry. V prvních dvaceti minutách jsme si vypracovali pět brankových příležitostí z toho dvě proměnil Peška. Nadále jsme byli aktivní prosazovali se jak středem, tak po stranách hřiště a vytvářeli si příležitosti ke skórování do poločasu navýšil skóre Pluhař. V závěru první půle zahrozili domácí několika protiútoky. V druhém poločase byl průběh hry podobný. Nám se podařilo vstřelit další tři branky. Hattrick zkompletoval Peška. Branku vstřelil také brankář Makovec, který v tomto utkání nastoupil v útoku. Skóre uzavřel Švagr. Výhra je zasloužená a škoda, že jsme se brankově neprosadili ještě více. Možnosti jsme k tomu měli.

Rozhodčí: