26. kolo, 18.05.2019 01:00 FK Baník Sokolov - FK Teplice "B" 2:3 (1:1), PK 4:5
FK Baník SokolovFK Teplice "B"
Branky:

18. Kraus, 83.Peška

Sestava:

Fiala Michal (89. Makovec Lukáš) - Hašek Daniel, Huňát Radim (45. Peška Miroslav), Kraus Václav, Stařík Pavel - Pluhař Karel (54. Zbořil Petr), Stehlík

Radim - Švagr Adam, Černý Štěpán, Mlýnek Ondřej - Kavka Filip (80. Fečo Filip)

Petr Schneider: V úvodu utkání si Teplice vytvořily územní převahu a my přežili jednu velkou šanci. Poté se nám podařilo z první útočné akce ohrozit branku hostí. Následně jsme kopali dva rohové kopy a z druhého se hlavou prosadil Kraus. Od té doby se hra vyrovnala. Teplice vyrovnali brankou do šatny, kdy jsme nezachytily náběh na naší pravé straně následně prohráli osobní souboj a střela na první tyč skončila brankou. Druhý poločas byl do vedoucího gólu Teplic vyrovnaný. Nám se dařilo chodit do rychlých protiútoků a je jen naše chyba, že jsme nedokázali nějaký proměnit. Nakonec jsme byli potrestáni a po rohovém kopu inkasovali. Od té doby byli Teplice fotbalovější a z naší strany už to bylo o morálce. Tu jsme nakonec předvedli a po individuální akci Pešky jsme zaslouženě vyrovnali. V závěru jsme ještě přežili velkou šanci Teplic kdy trefili břevno. Vítěze tak určil penaltový rozstřel, který rozhodla pátá série, ve které jsme trefili břevno. Kluci za předvedený výkon zaslouží velkou pochvalu.

Rozhodčí: