25. kolo, 11.05.2019 12:15 Chomutov - FK Baník Sokolov 0:2
Branky:

78. Hašek, 89. Fečo

Sestava:

Makovec Lukáš - Chlapec Tadeáš (52. Chlapec Tadeáš), Hašek Daniel, Kraus Václav, Stařík Pavel - Zbořil Petr (52. Fečo Filip), Huňát Radim – Černý Štěpán, Pluhař Karel, Švagr Adam - Mlýnek Ondřej

Petr Schneider: V Chomutově jsme odehráli těžké utkání, které jsme si těžké udělali především sami. Byli jsme zbrklí a nepřesní v kombinaci. Neproměnili jsme několik brankových příležitostí. Soupeř hrál na rychlé protiútoky. Nám dělal velké problémy útočník domácích, který byl silově a rychlostně dobře vybaven. Dostal se do tří samostatných úniků, v kterých nás podržel brankář Makovec. Nakonec se jedenáct minut před koncem dalekonosnou střelou prosadil Hašek. V závěru měl domácí tým několik nebezpečných standardních situací, který se nám podařilo od bránit. V samém závěru utekl Fečo, který vstřelil druhý gól v utkání a zároveň naší stou branku v sezóně.

Rozhodčí: