23. kolo, 27.04.2019 12:15 Mostecký fotbalový klub "B" - FK Baník Sokolov 0:8
Mostecký fotbalový klub "B"FK Baník Sokolov
Branky:19. Černý, 23. Kavka, 37. Švagr, 41. Černý, 56. Pluhař, 57. Pluhař, 66. Huňat, 69. Koch
Sestava:

Fiala Michal - Chlapec Tadeáš, Hašek Daniel (45. Mlýnek Ondřej), Kraus Václav (57. Fečo Filip), Stařík Pavel - Zbořil Petr, Huňát Radim - Černý Štěpán, Pluhař Karel, Švagr Adam (64. Koch František) - Kavka Filip (45. Podhajský Ondřej)

Petr Schneider:  Do utkání jsme vstoupili aktivně a vysokým napadáním dělali soupeři problémy. Této taktiky jsme se drželi po celé utkání a naprosto zaslouženě vyhráli. Soupeř hrozil pouze z brejkových situací, ale většinou je nedotáhl do zakončení díky tomu, že se kluci včas a poctivě vrátili. Jsem rád, že jsme navázali na výkon z Jablonce a tentokráte to vyjádřili i brankově.

Rozhodčí: