U17 doma prohráli s Kladnem

S celkem Kladna se na domácí půdě utkali dorostenci z kateogrie U17. Baníkovci bohužel svému soupeři podlehli 0:4.
3. kolo, 27.08.2016 10:15 FK Baník Sokolov - SK Kladno 0:4
FK Baník SokolovSK Kladno
Branky:
Sestava:Timko Dominik - Motl Martin, Vedana Marcel, Dvořák Jakub, Dlouhý Jiří - Vaněk Richard, Kursa David - Kalán Roman, Klapuch Tomáš, Herda Jan - Nimrichter Daniel
Rozhodčí:
Trenér Vratislav Dvořák:

"Zasloužená prohra. Kladno bylo důraznější, agresivnější. Hostéměli mnohem větší touhu vyhrát. My si stále myslíme, že nám to padne samo do klína. Jsme pomalí, nebojujeme, špatně vystupujeme a komunikujeme. Jen čtyři hráči to nezvládnou, musí chtít všichni. Necháváme soupeře v klidu odcentrovat a ve vápně nemáme obsazené protihráče. Střed zálohy je pomalý, ztrácí jednoduché balony, ve hře je mnoho nepřesností. Vepředu neudržíme balon a vše se vrací. K tomu navíc předvádíme mnoho dalších chyb. Zkusíme na všem zapracovat do následujícího utkání."