Zpět 30.08.2016

Ani U16 proti Kladnu nebodovali

Aktualita 12555
Se soupeřem z Kladna se doma utkali i hráči týmu U16. Jenže ani svěřenci trenéra Schneidera neuspěli a prohráli 1:3.
3. kolo, 27.08.2016 12:30 FK Baník Sokolov - SK Kladno 1:3 (1:2)
FK Baník SokolovSK Kladno
Branky:34' Veverka73' Šrédl, 12', 17' Šnobl
Sestava:Landrgott Petr - Čermák Petr (40' Kilyk Rostislav), Halapej David, Novák Jiří (19' Byrtus Radek), Procházka Daniel - Rustler Jakub, Veverka Filip (40' Jílek Jakub) - Heřmánek Josef (16' Steiner Sebastian), Hackl Miroslav, Botev Petr (66' Čaban Michal) - Horváth Marek (40' Harasiewicz Ondřej)Kindl - Šrédl (75' Čermák), Cimrman, Pokorný, Švejda - Donát, Pospíšil (60' Kreisinger) - Dolák, Hrubeš (72' Čapek), Šnobl (64' Coufal) - Mačura
Rozhodčí:Hányš (Balhar,Topinka)
Počet diváků:0
Trenér Petr Schneider:

"V prvním poločase jsme neubránili roh soupeře. Vzápětí ztratíme míč na soupeřově polovině, brejková situace a prohráváme 0:2. Přitom hosté nemuseli vyvinout ani moc úsilí, aby se do vedení dostali. Nám se povedlo snížit po rychlé kombinační akci, kdy šel míč od Procházky na Boteva, ten posunul na Horváta a Veverka zakončoval do prázdné brány. Bohužel jsme takto rychlou a přímočarou akci v zápase již nepředvedli. V druhém poločase hosté hrozili především z rychlého protiútoku, kdy dokázali využívat našich ztrát míče na jejich polovině. My nebyli v druhém poločase téměř vůbec nebezpeční. Chyběla nám rychlost, přímočarost, více nabídky ofenzivních hráčů. Budeme si muset zvyknout, že doba, kdy jsme jenom bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, je pryč. My se musíme naučit dobývat obranu soupeře. To je vždy těžší než první varianta."