Přípravka U11 odstartovala sérii halových turnajů

Minulou neděli se ve sportovní hale uskutečnil první ze série zimních halových turnajů. Na palubovce jako první zahájili své boje hráči U11.
Turnaje U11 se zúčastnilo 8 týmů, mezinárodní punc turnaji dodal německý tým BSV 53 Irfergrün.

Po úvodních zápasech v základních skupinách byly týmy rozděleny dle výsledků na zlatou a stříbrnou skupinu. Domácí Baník se dokázal dostat do skupiny o celkové vítězství spolu s Aší, Tachovem a Mostem.

Ve finálových bojích Baník sice jako jediný dokázal o body obrat tým Tachova, ale další remíza s Aší znamenala pro sokolovskou U11 celkové druhé místo.

Prvenství vybojoval FK Tachov a na třetím místě skončila TJ Jiskra Aš.

Nejlepším gólmanem byl zvolen Jakub Škarda z Lokomotivy Karlovy Vary. Nejvíce gólů nastřílel Noach Rudat z BSV 53 a nejlepším hráčem Pavel Randa z FK Baník Sokolov.

Ceny nejlepším hráčům předávala Petra Božeková, obchodní ředitelka FK Baník Sokolov.

FOTOGRAFIE Z TURNAJE