Poslední zápas sezóny se ponese také v duchu pomoci a soutěží

V sobotu završí fotbalisté Baníku další druholigovou sezónu domácím utkáním proti Ústí nad Labem. Stejně jako v předešlých letech i na tento duel připadne sbírka hraček, knížek, plyšáků pro dětské oddělení sokolovské nemocnice. Tentokrát však nebude chybět ani doprovodný program pro malé fandy, neboť se blíží Den dětí. V tombole pak můžete vyhrát víkendový pobyt!

Hlavní cenou v rodinné tombole bude víkendový pobyt pro celou rodinu v samotném srdci Slavkovského lesa, konkrétně v Penzionu Kladská. Budeme pochopitelně rádi, pokud se v co největší míře zapojíte do naší sbírky pro dětské oddělení Nemocnice Sokolov. Sobotní zápas začíná až v 15 hodin, ale vy můžete s celou rodinou přijít mnohem dříve! Více informací na následující grafice: