Zpět 28.05.2019

Trenér Hejret po vysoké porážce s Ústím: Nic se nepovedlo

Aktualita 13513
Baníkovci se s fotbalovou sezónou rozloučili domácí prohrou 1:5 s Ústím nad Labem. Trenér A týmu Vítězslav Hejret proto na utkání 30. kolo těžko hledal nějaká pozitiva. Podobné hodnocení měl také obránce Ondřej Ševčík. Jejich ohlasy na závěrečné kolo ligy naleznete v tomto článku.

I když od utkání uběhlo několik dnů, u Vítězslava Hejreta stále panuje zklamání. "Přestože je už pár dní dní po, stále je tak těžké zápas strávit. Ze hry i výsledku jsem ohromně zklamaný. Před zápasem jsme udělali všechno pro to, abychom právě takový zápas neodehráli. Vybrali jsme co nejlepší sestavu, na Ústí jsme byli po taktické stránce nachystaní, byly zde takové podmínky, abychom zápas kvalitně odehráli. Hráči měli několik úkolů, ale žádný se nepovedl, maxímálně částěčně. Chtěli jsme bránit lépe než soupeř, dostali jsme pět branek. Chtěli jsme vyhrávat souboje, byli jsme v nich horší. Vývoj zápasu ovlivnila hned první minuta, kdy jsme inkasovali. Do druhé půle jsme udělali nějaké změny, snížili na 1:2 a byli v takové euforii. Jenže pak červená karta, gól, penalta, gól a zápas se stal nekontrolovatelným, zvrátit to už nešlo. Naopak bych na tomto místě chtěl poděkovat fanouškům, kteří s ními zůstali až do konce, i když se nám nedařilo. Věřím, že na nás byli naštvaní."

A jak utkání ohodnotil stoper Ondřej Ševčík?