Hodnocení zápasů

1. kolo: FK Baník Sokolov - Nové Sedlo 4:3 (0:2)

Hodnocení Milana Pariho: "Na úvod sezóny se hrálo utkání velmi dobré úrovně. Hosté tradičně spoléhali na brejkové situace. Naše snaha sice hrát s míčem, ale po ztrátě špatná hra do obrany, byla potrestána právě precizními brejky a poločas skončili 0:2. Když na začátku druhé půle přidali hosté z dalšího brejku třetí branku, tak to s námi nevypadalo vůbec dobře. Kluci se ale vyhecovali a dvěma rychlými góly se vrátili do hry. Náš tlak neustále narůstal a postupem času hosté odcházeli fyzicky. V samotném závěru tlak vygradoval v otočení výsledku a zasloužené vítězství."

2. kolo: Krajková - FK Baník Sokolov 2:7 (1:3)

Hodnocení Milana Pariho: "V utkání jsme splnili roli favorita a přes sympatickou snahu domácích zaslouženě zvítězili."

3. kolo: FK Baník Sokolov - Královské Poříčí 7:0 (2:0)

Hodnocení Milana Pariho: "Odehráli jsme velice dobré utkání. V prvním poločase jsme sice měli převahu, ale velice dobrou obranu hostů jsme pokořili až v závěru poločasu.Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a předvedli mnoho hezkých kombinačních akcí. Tentokrát již s vylepšenou koncovkou."

4. kolo: FC Slavia Karlovy Vary - FK Baník Sokolov 8:4 (1:2)

Hodnocení Milana Pariho: "S favoritem soutěže jsme odehráli výborný první poločas. Přesto, že se domácí ujali vedení hned v první minutě, tak jsme poté výborně bránili, domácí přes vyšší držení míče již nepustili do žádné šance. Naopak z rychlých brejků jsme otočili skóre a bohužel další 4 tutovky jsme zahodili. Poločas jsme vyhráli „pouze“ 2:1. Na začátku druhého poločasu jsme zvýšili na 3:1. Jenže, pak jsme udělali několik chyb a domácí tím vrátili do hry. Přestali jsme stíhat pokrývat náběhy domácích hráčů a ti nám předvedli, jak se zachází se šancemi. Prakticky každou proměnili. My jsme si i ve druhém poločase vytvořili několik šancí, ale chyběla nám produktivita. Odehráli jsme velice dobré utkání, ale v zakončování šancí nám domácí udělili lekci."

5. kolo: FK Baník Sokolov - Hazlov 3:5 (1:2)

Hodnocení Milana Pariho: "Představil se nám nováček soutěže a podle předpokladů velice kvalitní. Na hřišti bylo vidět velice dramatické utkání. V poli hra vyrovnaná, na množství šancí jsme soupeře o něco předčili, nicméně lepší produktivita byla na straně hostů. Utkání se rozhodovalo v posledních vteřinách, nejprve jsme se řítili v přečíslení vyrovnat, ale po ztrátě míče definitivně hosté z brejku ztvrdili vítězství. Jelikož se hraje na góly, je vítězství hostů zasloužené."

8. kolo: FK Baník Sokolov - Lomnice 6:2 (2:1)

Hodnocení Milana Pariho: "Tentokrát se nám představil druhý nováček soutěže. V úvodu nás hosté zaskočili, když svoji první šanci hned proměnili ve vedoucí branku. Po brzkém vyrovnání jsme viděli na hřišti opatrné oťukávání z obou stran. Naše hra se postupně lepšila a v závěru poločasu jsme šli do vedení. Ve druhém poločase jsme stupňovali naši převahu a utkání jsme s přehledem dovedli do vítězného konce. V samotném závěru jsme ještě zahodili několik tutovek."

9. kolo: FK Baník Sokolov - Svatava 6:0 (4:0)

Hodnocení Milana Pariho: "Utkání jsme měli po celý čas pod kontrolou a přes sympatickou snahu hostů zaslouženě zvítězili. Ve druhém poločase jsme ještě mnoho šancí neproměnili."