Zpět 30.07.2020

Dorost si poradil s týmem Mariánských Lázní

Aktualita 13861
Dorostenci U18+U19 sehráli přípravné utkání proti týmu z Mariánských Lázní. Po poločase odcházeli baníkovci do kabin s jednobrankovým mankem, jenže v druhém poločase dokázali vývoj utkání zvrátit a zvítězit 1:2.

Mariánské Lázně – FK Baník Sokolov U18+U19  1:2  (1:0)

Branky: Peška, Kraus

Sestava: Gembický (46.Kondelčík) - Hašek (46.Šoustek), Kolář (46.Sýkora), Kraus, Čermuš (46.Stařík) - Dubnický (46.Friml), Stehlík (46.Čížek) - Černý (46.Peška), Nedbalý (46.Fečo), Mlýnek (46.Kalabus) - Kavka (46.Podhajský)

Hodnocení trenéra Tichoty: V utkání proti diviznímu týmu dostali příležitost všichni zdraví hráči. V prvním poločase byli domácí aktivnější, nás sráželi nepřesnosti v kombinaci. Inkasovali jsme v poslední minutě 1. poločasu po nedůrazu po rohovém kopu. Po změně stran se nám podařilo dvěma góly výsledek otočit. Kluci k utkání přistoupili velice dobře a za nasazení a bojovnost byli nakonec odměněni výhrou.