Zpět 06.08.2020

Baník remizoval s týmem FK Ostrov

Aktualita 13866
Baník sehrál další přípravné utkání před novou sezonou. Soupeřem byl tentokrát divizní soupeř z Ostrova. Utkání se pro Sokolov díky brankám Patrika Fišera vyvíjelo velmi příznivě, avšak baníkovci vedení 2:0 neudrželi. Utkání skončilo remízou 2:2.
05.08.2020 18:00 FK Baník Sokolov - FK Ostrov 2:2 (1:0)
FK Baník SokolovFK Ostrov
Branky:7., 51. Fišer60. Veselý, 70. Bursík
Sestava:

1. Poločas: Dvořák - Kýček, Hackl, Kursa, Fišer, Body, Frič, Šulc, Dubnický, Horvát, Holík

2. Poločas: Fiala - Kolář, Šulc, Horvath, Kýček - Stockner, Veverka, Krlička, Foldeš, Ptáček - Fišer

Rozhodčí:
Počet diváků:0

Hodnocení trenéra Vrtělky: První poločas byl z naší strany kvalitní. Hráli jsme ve výborném tempu, agresivně a dokázali jsme si vytvořit několik příležitostí. V koncovce jsme ovšem nebyli úspěšní a prosadili se pouze jednou. Ve druhém poločase byl lepším týmem soupeř. Hráli jsme na příliš mnoho doteků a situace jsme řešili velmi složitě. Zápas splnil svůj účel a ukázal nám hráče na nezvyklých postech. Další přípravné utkání nás čeká v Chomutově.