Dorostenci si připsali tři vítězství

Úspěšný víkend mají za sebou dorostenecké kategorie. Mladí fotbalisté si připsali tři vítězství ze čtyř duelů. Zářil především Jan Schulz, který přes víkend stačil vsítit celkem šest branek za kategorie U16 a U17.

FC Slavoj Vyšehrad – FK Baník Sokolov U19  4:2  (3:0)

Střelci Sokolova: Peška, Kavka

Hodnocení trenéra Tichoty: V prvním poločase jsme doplatili na hrubé individuální chyby a inkasovali laciné branky. Po změně stran jsme byli lepším týmem, snížili jsme na rozdíl jedné branky, ale dotáhnout utkání k bodovému zisku se již nepovedlo.

FK Baník Sokolov U18 – Arsenal Česká Lípa  2:1  (0:0)

Střelci Sokolova: Švagr, Podhajský

Hodnocení trenéra Schneidera: Po celé utkání jsme byli lepším týmem. Soupeř hrál z bloku a snažil se hrát na brejky. Nám v kombinaci chybělo více klidu a trpělivosti. Celkově je vítězství zasloužené. Především chci klukům poděkovat.

FC Slavoj Vyšehrad – FK Baník Sokolov U17  0:2  (0:1)

Střelci Sokolova: 2x Schulz

Hodnocení trenéra Kislingera: Tým v tomto utkání podal velmi slušný výkon. Hráčům chci poděkovat ze předvedené výkony, na které se nám doufám podaří navázat.

FK Baník Sokolov U16 – Arsenal Česká Lípa  8:1  (3:0)

Střelci Sokolova: 4x Schulz, 2x Erlebach, Cettl, Dolejš

Hodnocení trenéra Čížka: Kluci podali skvělé výkony a soupeře jednoznačně přehráli. Dnes jsme si tři body zasloužili.