Do Baníku přestupuje Rostislav Vokáč

Hlásíme zvučnou posilu pro nadcházející jarní boje. Zítra se do zimní přípravy k A-mužstvu připojí Rostislav Vokáč, ten se do klubu vrací po třiapůletém působení v karlovarské Slavii. Rostislav je odchovancem našeho klubu, v Baníku prošel všemi mládežnickými kategoriemi od přípravek až po dorost. V kategorii U15 pomohl Baníku svými výkony k postupu až do finále žákovské ligy, kde se tehdy sokolovští fotbalisté umístili na vynikající třetí pozici.

„Jsem velmi rád, že se Rosťa, odchovanec našeho klubu, vrací zpět do sokolovského Baníku a bude v dalším průběhu sezóny hájit naše barvy. Věřím, že nám svou výkonností a zkušenostmi pomůže ke klidné záchraně v ČFL,“ uvedl předseda klubu Tomáš Provazník.