Dorostenci dokázali zdolat Baník Most - Souš

Během víkendu samozřejmě pokračovaly mistrovské soutěže našich mládežnických kategorií. Rovnou dva vítězné zářezy zaznamenali dorostenci, kteří si v obou případech poradili s FK Baník Most - Souš. Naopak ani v jednom případě nedokázaly zvítězit žákovské kategorie, které výsledkově nezvládly své zápasy v Neratovicích. Volný los měli tentokrát baníkovci do dvanácti a třinácti let, kteří si ovšem volný víkend zpestřili přátelskými zápasy s Viktorií Žižkov.

Hodnocení trenéra Čížka (U19): ,,Po celé utkání jsme byli lepším týmem a zápas jsme zaslouženě dovedli do vítězného konce.“

Hodnocení trenéra Janovského (U17): ,,Povedlo se nám porazit kvalitního soupeře, kterého jsme sice pustili do několika šancí, ale jelikož je nedokázal využít a my naše proměnili, mohli jsme slavit cenné vítězství. Herně to z naší strany občas skřípalo a chyběl nám zejména klid a kvalita v přechodové fázi. Herní indispozici jsme kompenzovali bojovností, i když občas za hranou pravidel. Nicméně bylo vidět, že hráči chtějí konečně zvítězit.“

PÚ: FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov U13 (6:4)

Hodnocení trenéra Tichého (U13): ,,K utkání na velmi malém hřišti jsme dorazili v oslabené sestavě a bylo to znát. Chyběl nám především důraz v soubojích, který rozhodl o konečném výsledku.“

PÚ: FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov U12 (4:7)

Hodnocení trenéra Procházky (U12): ,,Utkání se hrálo na menším hřišti a to nám vyhovovalo. Kluci celý zápas plnili taktické pokyny v defenzivní činnosti. Do útočné fáze jsme se dostávali kombinací, ale i rychlou rozehrávkou od brankáře. Bylo vidět, že kluky fotbal bavil a po delší době zažili zasloužený pocit vítězství.“