Rezerva doplatila na mizernou produktivitu

V neděli odpoledne přivítalo sokolovské béčko Žlutice. Svěřenci Milana Pariho vstoupili do utkání bleskově, když ve 3. minutě otevřel skóre utkání Martin Fojtík. Baníkovci pokračovali v ofenzivní činnosti, ale vytvořené příležitosti proměnit nedokázali. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ze kterých se žlutickým podařilo hned třikrát skórovat. Soupeř si nakonec odvezl tříbodový zisk za vítězství 3:2. Sokolovská rezerva přišla dvě kola před koncem soutěže o možnost postupu do krajského přeboru, ze kterého se mohou radovat týmy Trstěnic a béčko Mariánských Lázní.
25. kolo, 04.06.2023 17:00 FK Baník Sokolov - TJ Sokol Žlutice 2:3 (1:2)
FK Baník SokolovTJ Sokol Žlutice
Branky:3. Fojtík Martin, 55. Čížek Adam33. Kopelent Martin, 25. Křížek Jakub, 66. Křížek Jakub
ŽK:3. Křížek, 33. Veselý, 55. Eberl
Sestava:

Štrunc – Valovič (64. Krček), Veselovský, Správka, Kraclík – Richter, Ptáček, Čížek– Klepáček, Fojtík, Zázrivec

Náhradníci: Metlička, Provazník, Hendrych, Verner V.

Hladký - Melnyk T. (85. Melnyk L.), Ažaltovič, Eberl, Pěnkava, Bubík (90. Sivák), Kopelent, Michel, Křížek, Veselý, Svoboda

Náhradníci: Vaněček

Rozhodčí:Hrnčál Jiří - Pacelt Robert, Chrástecký František.

Hodnocení trenéra Milana Pariho: „Utkání jsme začali dobře, hned ve 3. minutě jsme se ujali vedení. Poté jsme se bohužel nedokázali z mnoha šancí prosadit, a tak udeřili hosté a z brejků nám dali dvě branky. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, my jsme zahazovali šance a když jsme konečně vyrovnali, tak hosté opět z brejku dali branku, na kterou jsme již nedokázali odpovědět. Hrál se slušný fotbal, při kterém jsme postrádali kvalitu především v koncovce a kde nás soupeř naopak vyškolil z produktivity.“