Vstupenky a permanentky

30 Kč

Sezónní permanentní vstupenka

450 Kč

Ženy, děti do 18 let a držitelé průkazu ZTP mají vstup na domácí zápasy Baníku zdarma.

Zlevněné vstupné platí pro důchodce.

Permanentní vstupenka opravňuje držitele ke vstupu na všechna domácí utkání A týmu ve Fotbalové národní lize, mimo utkání Poháru FAČR.

Permanentní vstupenky jsou v prodeji v sekretariátu FK Baník Sokolov, v letním období v předprodejních místech v Sokolově (trafika p.Korela OD Ural, sekretariát FK). Termín začátku předprodeje je pravidelně včas zveřejněn na webu.

Mapa areálu

Vchody a pokladny
1 Hlavní vchod - z parkoviště v ul. Slovenská
2 Vchod pro fanoušky soupeře (sektor E)
4 Vchod od zimního stadionu

Fotografie z Českých Budějovic

V naší fotogalerii naleznete foto z utkání v Českých Budějovicích.

Dorost U19 u Klokanů šestkrát inkasoval

Dorostu U19 se nepodařilo navázat na vítězný zápas s Mostem. Na hřišti lídra celé soutěže Baník inkasoval celkem šestkrát a prohru zmírnil až v…

Dorost U16 urval tři body za vítězství 4:2

Úspěšně zahájili jarní část sezony dorostenci U16. Baník na domácím hřišti porazil Vyšehrad 4:2 po poločase 1:0.

Dorost U17 začal jaro prohrou na penalty

Bojovný a tvrdý zápas. To bylo utkání dorostu s Vyšehradem. Baník si z tohoto měření sil odnesl jeden bod za remízu a následnou porážku v penaltách.