FK Baník Sokolov

Pardubice jsou bojovný soupeř, ale my tam jedeme bodovat, říká trenér Dreiseitl

O víkendu čeká baníkovce souboj v Pardubicích

Soutěže probíhaly i během utkání s Prostějovem

Vzali to na sebe hráči, na které se spoléháme, těšilo Jiřího Dreiseitla

Sobota 20.08.
1:0
3. kolo
Středa 24.08.
2:1
Pohár
Sobota 27.08.
vs
4. kolo
Sobota 03.09.
vs
5. kolo
Neděle 11.09.
vs
6. kolo
Sobota 17.09.
vs
7. kolo
Sobota 24.09.
vs
8. kolo
Sobota 01.10.
vs
9. kolo
Sobota 08.10.
vs
10. kolo
Sobota 15.10.
vs
11. kolo
Sobota 22.10.
vs
12. kolo
Sobota 29.10.
vs
13. kolo
Sobota 05.11.
vs
14. kolo
Sobota 12.11.
vs
15. kolo
Sobota 19.11.
vs
16. kolo
Neděle 21.08.
0:2
2. kolo
Neděle 28.08.
vs
3. kolo
Středa 31.08.
vs
16. kolo
Neděle 04.09.
vs
4. kolo
Sobota 10.09.
vs
5. kolo
Středa 14.09.
vs
17. kolo
Neděle 18.09.
vs
6. kolo
Neděle 25.09.
vs
7. kolo
Neděle 02.10.
vs
8. kolo
Sobota 08.10.
vs
9. kolo
Neděle 16.10.
vs
10. kolo
Sobota 22.10.
vs
11. kolo
Pátek 28.10.
vs
12. kolo
Neděle 06.11.
vs
13. kolo
Sobota 12.11.
vs
14. kolo
Čtvrtek 17.11.
vs
15. kolo
Neděle 21.08.
2:0
2. kolo
Sobota 27.08.
vs
3. kolo
Sobota 03.09.
vs
4. kolo
Sobota 10.09.
vs
5. kolo
Neděle 18.09.
vs
6. kolo
Sobota 24.09.
vs
7. kolo
Sobota 01.10.
vs
8. kolo
Sobota 08.10.
vs
9. kolo
Sobota 15.10.
vs
10. kolo
Sobota 22.10.
vs
11. kolo
Sobota 29.10.
vs
12. kolo
Sobota 05.11.
vs
13. kolo
Neděle 13.11.
vs
1. kolo
Neděle 21.08.
1:3
2. kolo
Sobota 27.08.
vs
3. kolo
Sobota 03.09.
vs
4. kolo
Sobota 10.09.
vs
5. kolo
Neděle 18.09.
vs
6. kolo
Sobota 24.09.
vs
7. kolo
Sobota 01.10.
vs
8. kolo
Sobota 08.10.
vs
9. kolo
Sobota 15.10.
vs
10. kolo
Sobota 22.10.
vs
11. kolo
Sobota 29.10.
vs
12. kolo
Sobota 05.11.
vs
13. kolo
Neděle 13.11.
vs
1. kolo
Neděle 21.08.
vs
2. kolo
Neděle 28.08.
vs
3. kolo
Středa 31.08.
vs
1. kolo
Sobota 03.09.
vs
4. kolo
Středa 07.09.
vs
17. kolo
Neděle 11.09.
vs
5. kolo
Sobota 17.09.
vs
6. kolo
Neděle 25.09.
vs
7. kolo
Středa 28.09.
vs
18. kolo
Sobota 01.10.
vs
8. kolo
Neděle 09.10.
vs
9. kolo
Neděle 16.10.
vs
10. kolo
Neděle 23.10.
vs
11. kolo
Neděle 30.10.
vs
12. kolo
Neděle 06.11.
vs
13. kolo
Neděle 13.11.
vs
14. kolo
Neděle 20.11.
vs
15. kolo
Sobota 26.11.
vs
16. kolo
Neděle 21.08.
vs
2. kolo
Neděle 28.08.
vs
3. kolo
Středa 31.08.
vs
1. kolo
Sobota 03.09.
vs
4. kolo
Středa 07.09.
vs
17. kolo
Neděle 11.09.
vs
5. kolo
Sobota 17.09.
vs
6. kolo
Neděle 25.09.
vs
7. kolo
Středa 28.09.
vs
18. kolo
Sobota 01.10.
vs
8. kolo
Neděle 09.10.
vs
9. kolo
Neděle 16.10.
vs
10. kolo
Neděle 23.10.
vs
11. kolo
Neděle 30.10.
vs
12. kolo
Neděle 06.11.
vs
13. kolo
Neděle 13.11.
vs
14. kolo
Neděle 20.11.
vs
15. kolo
Sobota 26.11.
vs
16. kolo
Neděle 04.09.
vs
4. kolo
Neděle 18.09.
vs
6. kolo
Neděle 25.09.
vs
7. kolo
Neděle 02.10.
vs
8. kolo
Sobota 08.10.
vs
9. kolo
Neděle 16.10.
vs
10. kolo
Neděle 23.10.
vs
11. kolo
Středa 26.10.
vs
5. kolo
Neděle 30.10.
vs
2. kolo
Neděle 06.11.
vs
3. kolo
Sobota 12.11.
vs
1. kolo
Neděle 04.09.
vs
4. kolo
Neděle 18.09.
vs
6. kolo
Neděle 25.09.
vs
7. kolo
Neděle 02.10.
vs
8. kolo
Sobota 08.10.
vs
9. kolo
Neděle 16.10.
vs
10. kolo
Neděle 23.10.
vs
11. kolo
Středa 26.10.
vs
5. kolo
Neděle 30.10.
vs
2. kolo
Neděle 06.11.
vs
3. kolo
Sobota 12.11.
vs
1. kolo

TABU​LKA

1.SFC Opava37
2.FC Baník Ostrava37
3.SK Dynamo České Budějovice37
4.MFK Frýdek-Místek36
5.1. SC Znojmo FK34
6.FK Baník Sokolov34
7.FK Pardubice34
8.FK Varnsdorf34
9.FC MAS Táborsko34
10.FK Ústí nad Labem33
11.SK Sigma Olomouc33
12.MFK Vítkovice23
13.FK Viktoria Žižkov32
14.FK Fotbal Třinec31
15.FC Sellier & Bellot Vlašim31
16.1. SK Prostějov21

PARTNEŘI