FK Baník Sokolov

Peter Mráz: Dostáváme strašně laciné góly

V šatně si důrazně pohovoříme, říká zklamaný Pavel Horváth

Baník vybojoval s Táborskem remízu 3:3

Poprvé doma a na novém trávníku. V neděli přijede Táborsko

Středa 09.08.
2:4
Pohár
Neděle 13.08.
3:3
3. kolo
Sobota 19.08.
vs
4. kolo
Středa 23.08.
vs
5. kolo
Sobota 26.08.
vs
6. kolo
Neděle 10.09.
vs
7. kolo
Neděle 17.09.
vs
8. kolo
Neděle 24.09.
vs
9. kolo
Neděle 01.10.
vs
10. kolo
Neděle 15.10.
vs
11. kolo
Pátek 20.10.
vs
12. kolo
Neděle 29.10.
vs
13. kolo
Sobota 04.11.
vs
14. kolo
Neděle 19.11.
vs
15. kolo
Neděle 26.11.
vs
16. kolo
Neděle 06.08.
5:0
Příprava
Středa 09.08.
vs
Příprava
Sobota 12.08.
vs
Příprava
Neděle 20.08.
vs
2. kolo
Neděle 27.08.
vs
3. kolo
Neděle 03.09.
vs
4. kolo
Neděle 10.09.
vs
5. kolo
Neděle 17.09.
vs
6. kolo
Neděle 24.09.
vs
7. kolo
Neděle 01.10.
vs
8. kolo
Neděle 08.10.
vs
9. kolo
Neděle 15.10.
vs
10. kolo
Neděle 22.10.
vs
11. kolo
Pátek 27.10.
vs
12. kolo
Neděle 05.11.
vs
13. kolo
Neděle 12.11.
vs
14. kolo
Pátek 17.11.
vs
15. kolo
Neděle 26.11.
vs
1. kolo
Neděle 13.08.
vs
Příprava
Neděle 20.08.
vs
2. kolo
Neděle 27.08.
vs
3. kolo
Neděle 03.09.
vs
4. kolo
Neděle 10.09.
vs
5. kolo
Neděle 17.09.
vs
6. kolo
Neděle 24.09.
vs
7. kolo
Neděle 01.10.
vs
8. kolo
Neděle 08.10.
vs
9. kolo
Neděle 15.10.
vs
10. kolo
Neděle 22.10.
vs
11. kolo
Pátek 27.10.
vs
12. kolo
Neděle 05.11.
vs
13. kolo
Neděle 12.11.
vs
14. kolo
Pátek 17.11.
vs
15. kolo
Neděle 26.11.
vs
1. kolo
Neděle 13.08.
vs
Příprava
Sobota 19.08.
vs
2. kolo
Sobota 26.08.
vs
3. kolo
Sobota 02.09.
vs
4. kolo
Sobota 09.09.
vs
5. kolo
Sobota 16.09.
vs
6. kolo
Sobota 23.09.
vs
7. kolo
Sobota 30.09.
vs
8. kolo
Sobota 07.10.
vs
9. kolo
Sobota 14.10.
vs
10. kolo
Sobota 21.10.
vs
11. kolo
Sobota 28.10.
vs
12. kolo
Sobota 04.11.
vs
13. kolo
Sobota 11.11.
vs
14. kolo
Sobota 18.11.
vs
15. kolo
Sobota 25.11.
vs
1. kolo
Sobota 12.08.
vs
Příprava
Sobota 19.08.
vs
2. kolo
Sobota 26.08.
vs
3. kolo
Sobota 02.09.
vs
4. kolo
Sobota 09.09.
vs
5. kolo
Sobota 16.09.
vs
6. kolo
Sobota 23.09.
vs
7. kolo
Sobota 30.09.
vs
8. kolo
Sobota 07.10.
vs
9. kolo
Sobota 14.10.
vs
10. kolo
Sobota 21.10.
vs
11. kolo
Sobota 28.10.
vs
12. kolo
Sobota 04.11.
vs
13. kolo
Sobota 11.11.
vs
14. kolo
Sobota 18.11.
vs
15. kolo
Sobota 25.11.
vs
1. kolo

TABU​LKA

1.SFC Opava37
2.SK Dynamo České Budějovice37
3.FC Hradec Králové37
4.FC Sellier & Bellot Vlašim36
5.FK Fotbal Třinec36
6.FK Olympia a.s.35
7.FK Ústí nad Labem34
8.MFK Frýdek-Místek34
9.FC MAS Táborsko33
10.FK Viktoria Žižkov33
11.FK Pardubice33
12.MFK Vítkovice32
13.1. SC Znojmo FK32
14.FK Baník Sokolov31
15.1. FK Příbram 31
16.FK Varnsdorf31

PARTNEŘI