banner Tipsystems

Slovenská 356 01 Sokolov
Mapa: zobrazit na mapě
Kapacita: 5000 diváků

Letecký pohled na hlavní hřiště

Hlavní tribuna

Hřiště s umělým trávníkem

V zimě roku 2008 bylo slavnostně otevřeno nové hřiště s umělým trávníkem třetí generace, které po dlouhých letech nahradilo stávající škvárové hřiště. Kromě výstavby samotné 'umělky' se okolo hrací plochy změně podrobilo i okolí, zbourala se stařičká tribuna na protější straně u tenisových kurtů, vystavěly se nové ochranné sítě za brankami, nové schodiště a přibyly moderní střídačky pro mužstva.

Pohled na hřiště při příchodu zleva

Pohled na střed hřiště

Pohled na hřiště při příchodu zprava

Bližší záběr na pokutové území

Na hrací plochu se vchází betonovým schodištěm mezi střídačkami

Pohled na střídačku

STUDIE NOVÉHO STADIONU

Aktuálně z webu

Úsměv a mávat! Baníkovci se postavili před objektivy fotografů

S o k o l o v - Letní dřina je pryč, nová sezona ve Fotbalové národní lize je na spadnutí. V minulých dnech byl uzavřen kádr, se kterým Baník vstoupí do dalšího ročníku v druhé české nejvyšší lize. Bylo tak na čase, aby se svěřenci nového kouče Daniela Šmejkala nechali ostříhat, oholit a zbavili všechny místní drogerie tužících přípravků na jejich bujné kštice. Jedině tak mohli stanout před objektivy fotografů. Tradiční předsezónní focení mohlo začít.