banner Tipsystems

Slovenská 356 01 Sokolov
Mapa: zobrazit na mapě
Kapacita: 5000 diváků

Letecký pohled na hlavní hřiště

Hlavní tribuna

Hřiště s umělým trávníkem

V zimě roku 2008 bylo slavnostně otevřeno nové hřiště s umělým trávníkem třetí generace, které po dlouhých letech nahradilo stávající škvárové hřiště. Kromě výstavby samotné 'umělky' se okolo hrací plochy změně podrobilo i okolí, zbourala se stařičká tribuna na protější straně u tenisových kurtů, vystavěly se nové ochranné sítě za brankami, nové schodiště a přibyly moderní střídačky pro mužstva.

Pohled na hřiště při příchodu zleva

Pohled na střed hřiště

Pohled na hřiště při příchodu zprava

Bližší záběr na pokutové území

Na hrací plochu se vchází betonovým schodištěm mezi střídačkami

Pohled na střídačku

STUDIE NOVÉHO STADIONU

Aktuálně z webu

Červenka: Vyhrát doma poslední podzimní zápas? Co víc si přát

S o k o l o v - Na poslední podzimní utkání se stihl uzdravit a zasáhnout do něj jako náhradník. Řeč je o útočníkovi Baníku Marku Červenkovi, který coby nejlepší střelec mužstva několik posledních zápasů vynechal kvůli zranění. Do sobotního utkání 16. kola Fotbalové národní ligy, ve kterém se Baník doma utkal s Vlašimí, však už byl připraven a po hodině hry vyběhl na sokolovský trávník coby střídající hráč. Marek sice branku nedal, s vítězstvím 2:0 však byl i tak spokojen.