banner Tipsystems

Slovenská 356 01 Sokolov
Mapa: zobrazit na mapě
Kapacita: 5000 diváků

Letecký pohled na hlavní hřiště

Hlavní tribuna

Hřiště s umělým trávníkem

V zimě roku 2008 bylo slavnostně otevřeno nové hřiště s umělým trávníkem třetí generace, které po dlouhých letech nahradilo stávající škvárové hřiště. Kromě výstavby samotné 'umělky' se okolo hrací plochy změně podrobilo i okolí, zbourala se stařičká tribuna na protější straně u tenisových kurtů, vystavěly se nové ochranné sítě za brankami, nové schodiště a přibyly moderní střídačky pro mužstva.

Pohled na hřiště při příchodu zleva

Pohled na střed hřiště

Pohled na hřiště při příchodu zprava

Bližší záběr na pokutové území

Na hrací plochu se vchází betonovým schodištěm mezi střídačkami

Pohled na střídačku

STUDIE NOVÉHO STADIONU

Aktuálně z webu

A znovu napříč republikou. Baníkovci tentokrát míří do Třince

S o k o l o v - Fotbalisté Baníku si tento podzim rozhodně na nedostatek cestování stěžovat nemohou, neboť třikrát zamíří do Slezska. V Karviné už sokolovští hráči byli, nyní jedou do Třince a za čtrnáct dní do Opavy. První listopadový den je čeká soupeř, který dva měsíce nezvítězil. Baníkovci se však narozdíl od utkání v Karviné nechtějí vracet s prázdnou a v Třinci chtějí navázat na domácí vítězství s Mostem.