banner Tipsystems

Slovenská 356 01 Sokolov
Mapa: zobrazit na mapě
Kapacita: 5000 diváků

Letecký pohled na hlavní hřiště

Hlavní tribuna

Hřiště s umělým trávníkem

V zimě roku 2008 bylo slavnostně otevřeno nové hřiště s umělým trávníkem třetí generace, které po dlouhých letech nahradilo stávající škvárové hřiště. Kromě výstavby samotné 'umělky' se okolo hrací plochy změně podrobilo i okolí, zbourala se stařičká tribuna na protější straně u tenisových kurtů, vystavěly se nové ochranné sítě za brankami, nové schodiště a přibyly moderní střídačky pro mužstva.

Pohled na hřiště při příchodu zleva

Pohled na střed hřiště

Pohled na hřiště při příchodu zprava

Bližší záběr na pokutové území

Na hrací plochu se vchází betonovým schodištěm mezi střídačkami

Pohled na střídačku

STUDIE NOVÉHO STADIONU

Aktuálně z webu

Jakub Blažek: Porážka se Žižkovem mrzí

S o k o l o v – Baník v ligovém ročníku 2014/2015 poprvé prohrál. Celý zápas na pravém okraji obrany odehrál Jakub Blažek. Odchovanec Sokolov byl také u největší šance domácích, kdy po dlouhém autu pálil těsně vedle David Vaněček. Bohužel, vyrovnání se Baník nedočkal ani ve zbývajících minutách. Po utkání jsme zklamaného obránce krátce vyzpovídali.