Začala rozsáhlá rekonstrukce zázemí klubu

Minulý týden klub předával zhotoviteli polovinu nemovitosti k rozsáhlé rekonstrukci, kterou využívá fotbalový klub Baník Sokolov jako své zázemí. Dnes byly veškeré práce zahájeny.

Tomáš Provazník, předseda klubu: „Tato rekonstrukce je pro další vývoj a fungování klubu zásadní. V rámci rekonstrukce se počítá s kompletní regenerační linkou, posilovnou, rozcvičovnou a samozřejmě s modernizací šaten, které využívají zejména mládežnické kategorie. První etapa rekonstrukce by měla být hotova na konci února příštího roku. Následovat bude druhá etapa a během té dojde k rekonstrukci druhé poloviny nemovitosti. Jménem klubu bych rád poděkoval městu Sokolov za uvolněné finanční prostředky, bez kterých bych rekonstrukce v takovém rozsahu nebyla možná.“