FK Baník Sokolov

Realizační tým

Jiří Dreiseitl
hlavní trenér
*1984

Hráčská kariéra: Slavoj Kynšperk, FK Baník Sokolov
Trenérská kariéra: SK Slavia Praha (asistent u A-dorostu), Karlovy Vary, juniorka FK Baník Sokolov, asistent u A-týmu FK Baník Sokolov                                                                  

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, který v rámci stáže působil u přípravek Slavie Praha a poté také jako asistent u extraligového A dorostu. Jako hráč už v nízkém věku hrával krajské soutěže dospělých, výkony mu vynesly působení v divizním dorostu Baníku. Kariéru mu však brzy ukončilo vážné zranění kolen. Trenérské angažmá v Baníku začal v roce 2009 u juniorského týmu, následně se přesunul do pozice asistenta u druholigového A mužstva.
 
David Vaněček
asistent trenéra
*1983

Hráčská kariéra: Planá, Tachov, Cheb, Viktoria Plzeň, K. Vary, Ml. Boleslav, Baník Sokolov
Trenérská kariéra: -

Hbitý a skvěle technicky vybavený záložník nastupoval za Baník osm druholigových sezón, v nichž zaznamenal přes dvě stě startů ve Fotbalové národní lize a 24 druholigových gólů. Zahrál si však také v české nejvyšší soutěži, a to v dresech Plzně a Mladé Boleslavi. Se středočeským klubem se zapojil i do evropských pohárů, a to Poháru UEFA. Profesionální kariéru ukončil po sezóně 2015/2016. Pro rodáka z Plané je pozice asistenta u A-týmu první trenérskou štací.
 
Jiří Bertelman
trenér brankářů
*1982

Hráčská kariéra: Ústí nad Orlicí, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Sokolov, Hof (SRN)
Trenérská kariéra: Hof (SRN), mládežnické kategorie FK Baník Sokolov

Bývalý druholigový brankář hájil barvy Baníku v sedmi sezónách (2006/2007 - 2012/2013), během kterých nastoupil k 63 druholigovým startům, ve kterých vychytal 21 čistých kont. Třináct zápasů odchytal také za juniorku. S fotbalem začínal na východě Čech, v rámci přesunu profesionální licence se v létě 2006 stěhoval z Pardubic do Sokolova. Kariéru uzavřel v Německu.
 
Václav Zíma ml.
vedoucí mužstva a kustod
*1980

Hráčská kariéra: FK Baník Sokolov, FK MUS Most, regionální soutěže v SRN, Dolní Rychnov, Vintířov
Trenérská kariéra: mládež FK Baník Sokolov

S fotbalem začínal v Sokolově, za vrchol aktivní hráčské kariéry pak považuje profesionální angažmá v tehdy druholigovém Mostě. Následně i vinou zranění nastupoval v nižších německých soutěžích a regionálních týmech na Sokolovsku. Od sezóny 2008/2009 vykonává u A mužstva funkci vedoucího a kustoda. Je ženatý a má dvě dcery.
Jan Mihál
fyzioterapeut a masér
Lékaři týmu: MUDr. Oldřich Vastl ml.
MUDr. Martin Polenda

Olomouc potvrdila roli favorita a Baník porazila…

Ve 25. kola Fortuna národní ligy se Hané překvapení bohužel nezrodila. Sigma Olomouc potvrdila svou vedoucí pozici ve druhé lize a porazila…

Baníkovci se v pátek představí na stadionu první…

Podle postavení v tabulce čeká sokolovské fotbalisty nejtěžší možný soupeř. Na Andrově stadionu v Olomouci nastoupí v pátek od 18:00 proti vedoucímu…

Sestřih utkání s Třincem

Podívejte se na všechny zajímavé momenty z duelu 24. kola Fortuna národní ligy, ve kterém baníkovci přehráli Třinec těsně 1:0.

Dorost U16 potřetí za sebou zvítězil na penalty

Dorost U16 získal znovu dva body. Baník potřetí za sebou ovládl penalty. Ztráta výhry za tři body v poslední minutě normální hrací doby však mrzí.


PARTNEŘI