Realizační tým

Trenérská kariéra: ---

Pavel Horváth

trenér, *1975
Hráčská kariéra: Břevnov, Sparta Praha, Jablonec, Slavia Praha, Sporting Lisabon, Galatasaray Istanbul, Teplice, Kóbe, Sparta Praha, Viktoria Plzeň, Domažlice, ČR A-tým, ČR U21
Trenérská kariéra: Jiskra Domažlice, Viktoria Plzeň

David Vaněček

asistent trenéra, *1983
Hráčská kariéra: Planá, Tachov, Cheb, Viktoria Plzeň, K. Vary, Ml. Boleslav, Baník Sokolov
Trenérská kariéra: ---
Hbitý a skvěle technicky vybavený záložník nastupoval za Baník osm druholigových sezón, v nichž zaznamenal přes dvěstě startů ve Fotbalové národní lize a 24 druholigových gólů. Zahrál si však také v české nejvyšší soutěži, a to v dresech Plzně a Mladé Boleslavi. Se středočeským klubem se zapojil i do evropských pohárů, a to Poháru UEFA. Profesionální kariéru ukončil po sezóně 2015/2016. Pro rodáka z Plané je pozice asistenta u A-týmu první trenérskou štací.

Stanislav Vahala

trenér brankářů, *1960
Hráčská kariéra: Poruba, Ostrava, Cheb, Dunajská Streda, Slavia Praha, Hradec Králové
Trenérská kariéra: Slavia Praha, Mladá Boleslav, Táborsko, Bohemians 1905, Sokolov, Jihlava, ČR U21, ČR U20