Realizační tým

David Vaněček
asistent trenéra
*1983

Hráčská kariéra: Planá, Tachov, Cheb, Viktoria Plzeň, K. Vary, Ml. Boleslav, Baník Sokolov
Trenérská kariéra: -

Hbitý a skvěle technicky vybavený záložník nastupoval za Baník osm druholigových sezón, v nichž zaznamenal přes dvě stě startů ve Fotbalové národní lize a 24 druholigových gólů. Zahrál si však také v české nejvyšší soutěži, a to v dresech Plzně a Mladé Boleslavi. Se středočeským klubem se zapojil i do evropských pohárů, a to Poháru UEFA. Profesionální kariéru ukončil po sezóně 2015/2016. Pro rodáka z Plané je pozice asistenta u A-týmu první trenérskou štací.

Jiří Bertelman
trenér brankářů
*1982

Hráčská kariéra: Ústí nad Orlicí, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Sokolov, Hof (SRN)
Trenérská kariéra: Hof (SRN), mládežnické kategorie FK Baník Sokolov

Bývalý druholigový brankář hájil barvy Baníku v sedmi sezónách (2006/2007 - 2012/2013), během kterých nastoupil k 63 druholigovým startům, ve kterých vychytal 21 čistých kont. Třináct zápasů odchytal také za juniorku. S fotbalem začínal na východě Čech, v rámci přesunu profesionální licence se v létě 2006 stěhoval z Pardubic do Sokolova. Kariéru uzavřel v Německu.

Václav Zíma ml.
vedoucí mužstva a kustod
*1980

Hráčská kariéra: FK Baník Sokolov, FK MUS Most, regionální soutěže v SRN, Dolní Rychnov, Vintířov
Trenérská kariéra: mládež FK Baník Sokolov

S fotbalem začínal v Sokolově, za vrchol aktivní hráčské kariéry pak považuje profesionální angažmá v tehdy druholigovém Mostě. Následně i vinou zranění nastupoval v nižších německých soutěžích a regionálních týmech na Sokolovsku. Od sezóny 2008/2009 vykonává u A mužstva funkci vedoucího a kustoda. Je ženatý a má dvě dcery.
Jan Mihál
fyzioterapeut a masér
Lékaři týmu: MUDr. Oldřich Vastl ml.
MUDr. Martin Polenda

Baníkovci na čtvrtmaratonu

V sobotu 24. června se uskutečnil další ročník Sokolovského maratonu i s baníkovskou účastí.

Fotogalerie: Duel s Chemnitzer FC

V naší fotogalerii najdete fotografie z druhého přípravného zápasu.

Duel s Chemnitzer FC skončil porážkou 0:2

S hodně redukovaným kádrem přijeli baníkovci do saského Pockau, kde se utkali s Chemnitzer FC, účastníkem 3. Bundesligy. Po bezbrankovém prvním…

Badocha se zapojil do přípravy

Do letní přípravy se s A-týmem zapojil další talentovaný hráč.