Realizační tým

hlavní trenér
*1984

Hráčská kariéra: Slavoj Kynšperk, FK Baník Sokolov
Trenérská kariéra: SK Slavia Praha (asistent u A-dorostu), Karlovy Vary, juniorka FK Baník Sokolov, asistent u A-týmu FK Baník Sokolov

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, který v rámci stáže působil u přípravek Slavie Praha a poté také jako asistent u extraligového A dorostu. Jako hráč už v nízkém věku hrával krajské soutěže dospělých, výkony mu vynesly působení v divizním dorostu Baníku. Kariéru mu však brzy ukončilo vážné zranění kolen. Trenérské angažmá v Baníku začal v roce 2009 u juniorského týmu, následně se přesunul do pozice asistenta u druholigového A mužstva.

David Vaněček
asistent trenéra
*1983

Hráčská kariéra: Planá, Tachov, Cheb, Viktoria Plzeň, K. Vary, Ml. Boleslav, Baník Sokolov
Trenérská kariéra: -

Hbitý a skvěle technicky vybavený záložník nastupoval za Baník osm druholigových sezón, v nichž zaznamenal přes dvě stě startů ve Fotbalové národní lize a 24 druholigových gólů. Zahrál si však také v české nejvyšší soutěži, a to v dresech Plzně a Mladé Boleslavi. Se středočeským klubem se zapojil i do evropských pohárů, a to Poháru UEFA. Profesionální kariéru ukončil po sezóně 2015/2016. Pro rodáka z Plané je pozice asistenta u A-týmu první trenérskou štací.

Jiří Bertelman
trenér brankářů
*1982

Hráčská kariéra: Ústí nad Orlicí, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Sokolov, Hof (SRN)
Trenérská kariéra: Hof (SRN), mládežnické kategorie FK Baník Sokolov

Bývalý druholigový brankář hájil barvy Baníku v sedmi sezónách (2006/2007 - 2012/2013), během kterých nastoupil k 63 druholigovým startům, ve kterých vychytal 21 čistých kont. Třináct zápasů odchytal také za juniorku. S fotbalem začínal na východě Čech, v rámci přesunu profesionální licence se v létě 2006 stěhoval z Pardubic do Sokolova. Kariéru uzavřel v Německu.

Václav Zíma ml.
vedoucí mužstva a kustod
*1980

Hráčská kariéra: FK Baník Sokolov, FK MUS Most, regionální soutěže v SRN, Dolní Rychnov, Vintířov
Trenérská kariéra: mládež FK Baník Sokolov

S fotbalem začínal v Sokolově, za vrchol aktivní hráčské kariéry pak považuje profesionální angažmá v tehdy druholigovém Mostě. Následně i vinou zranění nastupoval v nižších německých soutěžích a regionálních týmech na Sokolovsku. Od sezóny 2008/2009 vykonává u A mužstva funkci vedoucího a kustoda. Je ženatý a má dvě dcery.
Jan Mihál
fyzioterapeut a masér
Lékaři týmu: MUDr. Oldřich Vastl ml.
MUDr. Martin Polenda

Fotografie z Českých Budějovic

V naší fotogalerii naleznete foto z utkání v Českých Budějovicích.

Dorost U19 u Klokanů šestkrát inkasoval

Dorostu U19 se nepodařilo navázat na vítězný zápas s Mostem. Na hřišti lídra celé soutěže Baník inkasoval celkem šestkrát a prohru zmírnil až v…

Dorost U16 urval tři body za vítězství 4:2

Úspěšně zahájili jarní část sezony dorostenci U16. Baník na domácím hřišti porazil Vyšehrad 4:2 po poločase 1:0.

Dorost U17 začal jaro prohrou na penalty

Bojovný a tvrdý zápas. To bylo utkání dorostu s Vyšehradem. Baník si z tohoto měření sil odnesl jeden bod za remízu a následnou porážku v penaltách.