Fanshop
4. kolo, 06.09.2017 15:00 SK Kladno - FK Baník Sokolov 3:2 po pen. (1:1), PK 6:5
SK KladnoFK Baník Sokolov
Branky:15. Mráček Filip, 76. Stříška Rastislav (pen.)36. Paterna Adam, 68. Jovičič Danilo
Sestava:Timko – Vaněk, Šulc, F. Halapej (49. Vondrys), Nimrichter – D. Dvořák, Dubnička – Fišer, Paterna (54. Hackl), Body – Jovičič (80. Lazarev).

Trenér Vít Vrtělka: Hned úvodu jsme si vytvořili 3 vyložené šance, ani jednu jsme však neproměnili. Do vedení šel paradoxně soupeř ve 14. minutě a od té chvíle získal převahu ve středu pole a začal nás přehrávat. Nám se podařilo vyrovnat ve 35. minutě z trestného kopu z 18ti metrů. Po poločase jsme udělali dvě změny v sestavě, podařilo se nám vyrovnat hru uprostřed hřiště a v 67.minutě jsme vstřelili vedoucí gol. V 75. minutě soupeř vyrovnal z pokutového kopu, kterému předcházela naše zbytečná ztráta míče. Zápas dospěl k penaltovému rozstřelu, který jsme bohužel podruhé v řadě nezvládli. Cením si toho, že jsme dokázali otočit vývoj zápasu z 0:1 na 2-1 a přesto, že jsme o vedení přišli, musím říct že bod beru jako zisk, protože soupeř byl po většinu zápasu zdatnější v kombinaci i osobních soubojích.

Rozhodčí:Leška Martin, Gerhardt Jiří, Sandev Patrik