7. kolo, 24.09.2017 10:15 FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad 2:1 (2:0)
FK Baník SokolovFC Slavoj Vyšehrad
Branky: 35. Jovičič Danilo, 42. Body Roman 86. Majer František (pen.)
Sestava:Timko Dominik - Vondrys Vítězslav, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Dubnička Štěpán, Klapuch Tomáš - Body Roman, Dvořák Daniel (78' Link Martin), Jovičič Danilo (65' Shorný Ondřej) - Fišer Patrik (87' Dlouhý Jiří).

Trenér Vít Vrtělka:
„První poločas jsme zvládli dobře, vytvořili jsme si dvoubrankový náskok a utkání jsme kontrolovali. Podobně probíhal i druhý poločas, nám se však už nepodařilo přidat třetí gól a zhruba od 70. minuty, kdy soupeř zjednodušil hru, si začal vytvářet i nebezpečné příležitosti. V 86. minutě jsme inkasovali z penalty a v hektickém závěru jsme měli i štěstí, když soupeř nastřelil tyč. Jsem rád, že jsme zápas zvládli, na druhou stranu víme my i hráči, že podobně rozehrané utkání je třeba dohrát jinak.“

Rozhodčí:Aubrecht Jan, Gardoš Jiří, Řáda Josef