1. kolo, 26.11.2017 14:30 FC Viktoria Plzeň B - FK Baník Sokolov 4:2 (2:0)
FC Viktoria Plzeň BFK Baník Sokolov
Branky:20. Ryška Milan (pen.), 42. Demeter Aleš, 64. Strnad František, 68. Řezáč Petr 59. Fišer Patrik, 88. Body Roman (pen.)
Sestava:Timko Dominik - Vondrys Vítězslav (80. Parák Ondřej), Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Dubnička Štěpán, Klapuch Tomáš (45. Lorenz Marek) - Body Roman, Dvořák Daniel, Jovičič Danilo (45. Shorný Ondřej) - Fišer Patrik

Trenér Vít Vrtělka:
„Poslední mistrovské utkání v Plzni jsme nezvládli a přesto, že soupeř hrál od 8. minuty bez vyloučeného hráče, tak jsme čtyřikrát inkasovali a zaslouženě prohráli. První dvě branky jsme dostali po situacích, na které jsme se upozorňovali, což ukazuje na určitou nedisciplinovanost hráčů a to mi vadí na celém průběhu utkání nejvíce. Ve druhém poločase jsme snížili na 1:2, krátce na to, jsme však inkasovali potřetí a soupeř zápas zlomil na svoji stranu. Z posledních čtyř mistrovských zápasů jsme získali pouze jediný bod, což je důvod, proč přezimujeme na naprosto neuspokojivém 10. místě. A i když kluci od léta udělali v mnoha směrech kus práce, tak je jasné, že ještě větší kus práce máme společně před sebou.“

Rozhodčí:Pálek Ondřej - Šlajs Jakub, Kříž Lukáš.