15. kolo, 17.11.2017 10:15 FK Baník Sokolov - SK Slavia Praha B 1:2 po pen. (1:0), PK 1:4
FK Baník SokolovSK Slavia Praha B
Branky:9. Mach Martin (vl.)50. Bývalec Petr
Sestava:Timko Dominik - Vondrys Vítězslav, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Dubnička Štěpán, Klapuch Tomáš - Body Roman, Dvořák Daniel, Jovičič Danilo (65' Shorný Ondřej) - Fišer Patrik.

Trenér Vít Vrtělka:
"Sehráli jsme zápas s prvním týmem tabulky a v dosavadním průběhu soutěže s týmem nejkvalitnějším. V prvním poločase byla Slavia dominantní, více na míči a vytvořila si několik nebezpečných situací. První gól jsme však vstřelili my v 9. minutě po dohrané standartní situaci a i největší gólovou příležitost první půlky jsme měli my, samostatný nájezd ze strany jsme však neproměnili. Přestože druhý poločas jsme dokázali více srovnat hru, tak jsme inkasovali po individuální chybě. V závěru zápasu jsme mohli nejdříve my a vzápětí i soupeř strhnout vítězství na svoji stranu, Slavii se to pak podařilo v následném penaltovém rozstřelu.

Rozhodčí:Hányš Martin, Škarda Adam, Řáda Josef