14. kolo, 12.11.2017 10:00 FK Meteor Praha - FK Baník Sokolov 4:2 (1:0)
FK Meteor PrahaFK Baník Sokolov
Branky:28. Beneš Michal, 49. Slepička Lukáš, 72. Vetešník Jan, 80. Beneš Michal47. Dvořák Daniel, 51. Nimrichter Daniel
Sestava:Timko Dominik - Vondrys Vítězslav (82. Paterna Adam), Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Klapuch Tomáš, Lorenz Marek (70. Dubnička Štěpán) - Body Roman, Dvořák Daniel, Jovičič Danilo - Fišer Patrik

Trenér Vít Vrtělka:
„Na Meteoru jsme sehráli vyrovnané bojovné utkání, které jsme nakonec nezvládli. Dvakrát jsme dokázali srovnat stav a v době, kdy jsme získávali kontrolu nad utkáním, jsme po rychlé akci soupeře inkasovali třetí gól. V 82. minutě jsme dostali čtvrtý gól a přesto, že jsme v závěru ještě měli možnosti aspoň snížit, tak se nám to nepodařilo. Čtyři inkasované góly je jednoznačně moc, proto jsme venku na body nedosáhli.“

Rozhodčí:Krejsa Josef, Tikal Jan, Zíka Lukáš