4. kolo, 06.09.2017 17:00 SK Kladno - FK Baník Sokolov 1:0 (1:0)
SK KladnoFK Baník Sokolov
Branky:10. Šnobl Matěj
Sestava:Landrgott Petr - Čaban Michal (61' Heřmánek Josef), Halapej David, Byrtus Radek, Vu David - Rustler Jakub, Veverka Filip (48' Suchý Dominik) - Seidl Andreas (40' Botev Petr), Frič Josef, Steiner Sebastian (40' Földeš Tomáš) - Hron Matyáš.

Trenér Petr Schneider: Začátek utkání se nám nepovedl. Soupeř nás dostal pod tlak především po stranách hřiště. V těchto prostorech nás výrazně přehrával a do našeho vápna létaly nebezpečné centry. Z jednoho takového jsme inkasovali jedinou a bohužel rozhodující branku. Postupem času jsme hru začali vyrovnávat a díky zlepšené obraně a hlavně práci po zisku míče jsme se dostali k několika rychlým protiútokům, které jsme úplně neřešili dobře. V druhém poločase se hra vyrovnala úplně a byli to spíše domácí, kteří se více bránili a přecházeli do rychlých protiútoků. Vytvořili jsme si jednu 100% šanci a několik dalších zakončení, které jsme nedokázali proměnit. Kluci v druhém poločase předvedli obrovskou bojovnost a myslím, že vyrovnání bychom si zasloužili. Bohužel nás opět zradila koncovka. Jedním z pozitiv druhé půle je dobře zvládnuté 10 minutové oslabení.

Rozhodčí:Leška Martin - Gerhardt Jiří, Sandev Patrik