3. kolo, 27.08.2017 12:30 FK Baník Sokolov - Mostecký fotbalový klub 1:3
FK Baník SokolovMostecký fotbalový klub
Branky:46. Hackl Miroslav36. Macák Roman, 61. Jurkovič Jakub, 67. Gyenge Petr
Sestava:Svitok Pavel - Čaban Michal (62' Suchý Dominik), Hron Matyáš, Byrtus Radek, Novák Jiří - Rustler Jakub, Hackl Miroslav - Seidl Andreas (57' Földeš Tomáš), Frič Josef (51' Heřmánek Josef), Steiner Sebastian (72' Vu David) - Harasiewicz Ondřej

Trenér Petr Schneider: Vstup do utkání se nám povedl. Vypracovali jsme si tři brankové příležitosti, které se nám nepodařilo proměnit. Během první půle jsme měli ještě několik závarů po standartních situací, kdy se nám nepodařilo propálit obraný blok hostí. Soupeř nám vstřelil branku z první vážnější šance v závěru první půle. V úvodu druhého poločasu se nám povedlo vyrovnat. V dalším průběhu jsme nepohlídali dva centry do vápna a dvakrát inkasovali. Celkově klukům nejde upřít snaha, ale bohužel nás sráží chyby v obraně a slabá produktivita v zakončení.

Rozhodčí:Jati David, Tůmová Michaela, Sieber Josef