10. kolo, 15.10.2017 12:15 FK Motorlet Praha - FK Baník Sokolov 7:0 (3:0)
FK Motorlet PrahaFK Baník Sokolov
Branky:13. Simandl Patrik, 21. Hnízdil Tomáš, 38. Bitto Oliver, 54. Halapej David (vl.), 70. Hnízdil Tomáš, 76. Simaichl Filip, 78. Hnízdil Tomáš
Sestava:Landrgott Petr - Suchý Dominik (40.' Harasiewicz Ondřej), Byrtus Radek (54. Seidl Andreas), Halapej David, Procházka Daniel – Hackl Miroslav, Veverka Filip - Kilyk Rostislav, Botev Petr (54. Frič Josef), Heřmánek Josef (40. Steiner Sebastian) - Hron Matyáš.

Trenér Petr Schneider:
„V utkání jsme narazily na soupeře, který byl individuálně, technicky, kombinačně na velmi dobré úrovni. My jsme měli především v prvním poločase, také možnosti a náznaky kombinací a zakončení. Právě v zakončení a hře ve vápně byl největší rozdíl. Naše střeli většinou byli slabé či nepřesné. Naproti tomu domácí zakončovali přesně, tvrdě ve vápně byli důrazní. První dvě branky jsme inkasovali po individuálních chybách, třetí do šatny když byl v zámezí ošetřovaný Byrtus. V druhém poločase jsme chtěli s utkáním ještě něco udělat. Hru jsme více otevřeli a soupeř nás potrestal čtyřmi góly. Nezvládli jsme hlavně závěr, kdy domácím vyšlo téměř vše. V posledních deseti minutách nám vstřelili tři branky.“

Rozhodčí:Váňa Jan, Toman Martin, Les Martin