15. kolo, 17.11.2017 12:30 FK Baník Sokolov - SK Slavia Praha B 2:6 (1:2)
FK Baník SokolovSK Slavia Praha B
Branky:37. Kilyk Rostislav, 66. Harasiewicz Ondřej 5. Toula Adam, 7. Douděra Martin, 41. Douděra Martin, 47. Toula Adam, 57. Kulhavý Jan, 60. Kneifel Jonáš
Sestava:Landrgott Petr (11' Kondelčík Vojtěch) - Kilyk Rostislav, Halapej David, Novák Jiří, Procházka Daniel - Rustler Jakub (60' Földeš Tomáš), Veverka Filip - Heřmánek Josef, Botev Petr (41' Hackl Miroslav), Steiner Sebastian - Hron Matyáš (52' Harasiewicz Ondřej).

Trenér Petr Schneider: „Směr utkání určil jeho úvod, kdy jsme již v 7 minutě po individuálních chybách prohrávali 0:2. Další možnosti hostů jsme během prvního poločasu přečkali se štěstím nebo nás podržel brankář. Nám se podařilo snížit v závěru poločasu po rohovém kopu. Druhý poločas začal stejně jako první, kdy jsme opět v úvodu dostali dvě branky. Nám se podařilo dostat do zakončení až za stavu 1:6, kdy jsme neproměnili dvě slušné možnosti. Korigovat se nám podařilo opět po rohovém kopu.“

Rozhodčí:Hányš Martin, Škarda Adam, Řáda Josef