13. kolo, 05.11.2017 13:15 FK Baník Sokolov - FC Písek 4:0
FK Baník SokolovFC Písek
Branky:47. Botev Petr, 51. Novák Jiří, 68. Veverka Filip, 74. Hron Matyáš
Sestava:Svitok Pavel - Kilyk Rostislav, Byrtus Radek, Novák Jiří, Procházka Daniel - Rustler Jakub (62. Földeš Tomáš), Veverka Filip – Heřmánek Josef (65. Seidl Andreas), Botev Petr (71. Čaban Michal), Steiner Sebastian (74. Štrúbel Daniel) - Hron Matyáš

Trenér Petr Schneider:
„V prvním poločase jsme si vypracovali šest možností ke skórování. Dařila se nám kombinace, které cvičíme v tréninku. Jen v zakončení jsme se trápili. Soupeř si vypracoval jednu šanci. V druhém poločase už jsme se prosadili i gólově. Nejprve Botev proměnil svůj únik. Následně jsme si dvakrát pomohli ze standartní situace. Čtvrtá branka padla po pěkné kombinaci, kdy se do samostatného úniku dostal Byrtus a při pokusu o kličku brankáři byl faulován. Nařízenou penaltu proměnil Hron. Z naší strany nejlepší utkání na podzim a zasloužená výhra.

Rozhodčí:Štěrba Martin, Furiš Adam, Godža Ladislav