3. kolo, 26.08.2017 10:00 FK Ústí nad Labem "B" - FK Baník Sokolov 5:2 (5:1)
FK Ústí nad Labem "B"FK Baník Sokolov
Branky:6. Turek Filip, 7. Turek Filip, 11. Smutný Michael, 35. Řezníček Tomáš, 43. Chodora Daniel17. Lorenz Marek, 58. Bursík Tomáš
Sestava:Süttö Michal - Vondrys Vítězslav, Čtrnáct Martin (51' Suchý Dominik), Parák Ondřej, Plíhal Lukáš - Lorenz Marek, Dlouhý Jiří - Jirkovský Václav, Bursík Tomáš, Synek Ondřej (85' Čermuš Vojtěch) - Link Martin (87' Richter Jan)

Trenér: Utkání začalo pro nás dost špatně, kde po našich chybách jsme v 11. minutě prohrávali 3:0. V 17. minutě jsme dali branku na 3:1. Opět po našich chybách jsme inkasovali 2 branky a poločas skončil 5:1 pro domácí tým. V kabině jsme si řekli, že už nedostaneme branku a budeme se snažit nějakou vstřelit a to se nám podařilo. Utkání jsme prohráli 5:2. V dalším utkání se musíme vyvarovat inviduálních chyb.