3. kolo, 26.08.2017 12:00 FK Ústí nad Labem "B" - FK Baník Sokolov 5:2 (2:1)
FK Ústí nad Labem "B"FK Baník Sokolov
Branky:15. Fuč Adam, 17. Vondráček Petr, 47. Fuč Adam, 60. Huml Tomáš, 80. Suroviak Jaroslav26. Podhajský Ondřej, 67. Čermuš Vojtěch
Sestava: Kondelčík Vojtěch - Čermuš Vojtěch, Richter Jan, Šoustek Ondřej, Štrúbel Daniel (58. Sirakov Marek )- Poupě Jiří, Friml Viktor - Suchý Dominik (41. Duzbaba Daniel), Nedbalý Jakub, Slezák Martin - Podhajský Ondřej (41. Richter Tomáš)

Trenér Jiří Štěpán:Ústí začalo utkání velmi aktivně a od začátku nás dostalo pod stálý tlak, který jsme ustáli a hra se následně vyrovnala. Poté jsme několikrát zahrozili po průnikových přihrávkách, kdy nejprve Suchý, následně Podhajský, Slezák a Nedbalý nedokázali proměnit samostatný nájezd na domácího brankáře. Domácí nás potrestali po individuálních chybách a během dvou minut jsme prohrávali 2:0. Nicméně jsme si opět začali vytvářet šance a ve 25 minutě se prosadil Podhajský. Do poločasu už žádná branka nepadla. Druhá půle ve znamení domácích, kterým se začala dařit kombinace a my jsme propadli ve všech herních činnostech. Výsledek korigoval ještě Vojta Čermuš krásným gólem hlavou na 4:2, ale na víc jsme se nezmohli. Domácí si hlavně za výkon v druhém poločase vítězství zasloužili a právem získali tři body. Nezbývá nám nic jiného než se ponaučit z chyb, které jsme v utkání udělali a připravit se na další kolo, kdy přivítáme Litvínov.

Rozhodčí:Vaňkát Zdeněk, Vaverka Tomáš, Bechyně Jáchym