11. kolo, 21.10.2017 15:30 SK Kladno "B" - FK Baník Sokolov 5:1 (1:1)
SK Kladno "B"FK Baník Sokolov
Branky:17. Kronus Adam, 42. Kronus Adam, 46. Kronus Adam, 55. Pospíšil Tadeáš, 78. Čermák Oldřich 31. Podhajský Ondřej
Sestava:Kondelčík Vojtěch– Bílek Petr, Friml Viktor (60. Schlapák Vilém), Slezák Martin, Suchý Dominik – Poupě Jiří, Nedbalý Jakub – Kolář David, Duzbaba Daniel (41. Čermuš Vojtěch), Seidl Andreas – Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán: „Utkání o druhé místo v tabulce jsme nezvládli. Soupeř byl ve všech aspektech hry lepší. Na našem výkonu se odrazila velká marodka v týdenním tréninkovém období. Problém nám dělala agresivita a velká chuť jít za vítězstvím. První poločas jsme byli vyrovnaným soupeřem a dokázali jsme držet krok a do kabin se šlo za stavu 1:1, kdy branku vstřelil Podhajský. Na začátku druhého poločasu jsme se nevyvarovali individuálních chyba po sedmi minutách jsme prohrávali 1:3, což bylo zlomovým bodem v utkání. Poté jsme hru otevřeli, ale soupeř hrál dobře organizovaně a nedostali jsme se do žádné vyložené šance. Kladenští ještě do konce utkání přidali dvě branky a zaslouženě vyhráli 5:1.“

Rozhodčí:Maiello Francesco, Kučera Michal, Plecitý Pavel