8. kolo, 30.09.2017 13:15 FK Baník Sokolov - FK Neratovice-Byškovice, s.r.o. 3:0 (3:0)
FK Baník SokolovFK Neratovice-Byškovice, s.r.o.
Branky:4. Slezák Martin, 13. Kolář David, 39. Podhajský Ondřej
Sestava:Kondelčík Vojtěch (41. Gembický Jan) - Kolář David (41. Čermuš Vojtěch), Friml Viktor, Šoustek Ondřej, Procházka Daniel (52. Richter Tomáš) - Poupě Jiří, Földeš Tomáš (50. Sirakov Marek) – Bílek Petr, Nedbalý Jakub, Slezák Martin - Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán:
„Do zápasu jsme opět vstoupili dobře a ve čtvrté minutě jsme se dostali do vedení 1:0 díky Slezákovi. Poté jsme drželi dobře balon, kombinovali jsme a dostávali jsme se do příležitostí. Kolář se prosadil ve 13 minutě. Ve 38 minutě vstřelil branku Podhajský. Do šaten se šlo za stavu 3:0. Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný. Soupeř se zatáhl a nakopával jen dlouhé míče a my jsme se mudokonale podřídili. Byli jsme velmi statičtí a hráli jsme bez pohybu. Vedení jsme udrželi, ale za výkon v druhém poločase jsem velmi nespokojený.“

Rozhodčí:Štěrba Václav, Šuma Jakub, Vasilko Jan