14. kolo, 11.11.2017 12:30 FK Baník Sokolov - Chomutov 3:1 (1:1)
FK Baník SokolovChomutov
Branky:26. Kolář David, 42. Bílek Petr, 77. Schlapák Vilém30. Zrebňák David
Sestava:Gembický Jan (41. Kondelčík Vojtěch) - Kolář David, Friml Viktor, Halapej David, Slezák Martin - Poupě Jiří, Nedbalý Jakub - Bílek Petr, Duzbaba Daniel (41. Štrúbel Daniel), Seidl Andreas (60. Sirakov Marek) - Podhajský Ondřej (30. Schlapák Vilém)

Trenér Jiří Štěpán:
„První poločas se nám nedařila kombinace, byli jsme ve špatném pohybu. I přes to jsme vedli, po rohovém kopu kdy se prosadil Kolář ve 26 minutě. Chybami jsme dostali soupeře na koně a v dalších minutách byl lepším na hřišti. Odměnou mu za to byl vyrovnávací gól na 1:1 po standardní situaci ve 34 minutě. Do druhé půle jsme udělali několik změn, asi tou nejzásadnější bylo posunutí Frimla do středu zálohy. Díky tomu a zlepšenému pohybu se nám dařila kombinace a hned po dvou minutách jsme šli do vedení díky pěkné individuální akci Bílka. Druhá půle byla spíše v naší režii a v 72. minutě se po centru Slezáka poprvé v Baníkovském dresu prosadil Schlapák.

Rozhodčí:Tvrdík Ivan, Tůmová Michaela, Škarda Adam